پیروانی: اختلاف نظر و سلیقه بین تاج و کی‌روش نبود
کد خبر: 102193
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷
شاخص : مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: جلسه امروز بین سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون فوتبال کاملاً دوستانه بود و اختلاف نظر و سلیقه‌ بین آنها وجود نداشت.

به گزارش شاخص نیوز؛ افشین پیروانی پس از نخستین نشست سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با رئیس جدید فدراسیون در مورد این نشست به خبرنگاران گفت: بخش عمده‌ای از نشست کی‌روش با تاج به تبریک سرمربی تیم ملی به رئیس جدید فدراسیون اختصاص داشت. در این نشست صحبت‌هایی در مورد حرف‌های گذشته که وجود دارد و همچنین امکانات تیم ملی مطرح شد. قرار است ۲ روز دیگر نشست دیگری بین آنها برگزار شود که این نشست ۲ محور اصلی دارد. ابتدا به موضوع استعفای کی‌روش و شرایط ادامه همکاری او با فدراسیون فوتبال پرداخته خواهد شد و پس از آن در مورد برنامه‌ها و امکانات تیم ملی صحبت می‌شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر شرایط تیم ملی خوب نیست و با این امکانات و زیرساخت‌ها رفتن به جام جهانی بسیار سخت بوده و ممکن نیست. در حال حاضر وضعیت اردوهای تیم ملی، حریف تدارکاتی، زمین تمرین و… هنوز مشخص نیست. البته در چند وقت اخیر بحث انتخابات فدراسیون فوتبال مطرح بود و نمی‌توان به کسی خرده گرفت. در شرایط فعلی باید همه برای موفقیت تیم ملی دست به دست هم بدهیم.
پیروانی در پاسخ به این پرسش که آیا در این نشست در مورد استعفای کی‌روش و این که او در فوتبال ایران می‌ماند نیز صحبت شد، تصریح کرد: از کی‌روش بپرسید که آیا در فوتبال ایران می‌ماند یا نه.
مدیر تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد: هر کس به تیم ملی کمک کند به‌سود خودش است. تیم ملی نه برای تاج است و نه برای کی‌روش، بلکه برای یک مملکت است. همه باید کمک کنند تا تیم ملی بدون دغدغه به جام جهانی برود چون بدون حمایت‌های لازم تیم ملی به جام جهانی نمی‌رود. هر فردی که بتواند به هر طریقی به تیم ملی کمک کند از لحاظ شرعی و اخلاقی وظیفه دارد این کار را انجام دهد چون لیاقت تیم ملی بهترین‌هاست.
وی در مورد اینکه آیا بین کی‌روش و تاج تعامل لازم برای ادامه همکاری صورت گرفته است، تأکید کرد: باید تا روز چهارشنبه که جلسه بعدی بین این دو برگزار می‌شود منتظر بمانیم تا ببینیم نتیجه چه خواهد شد.
پیروانی در مورد زمان آغاز اردوی بعدی تیم ملی و مکان آن اظهار داشت: من هم مثل شما هنوز نمی‌دانم اردوی تیم ملی چه‌زمانی و کجا خواهد بود و کی باید فراخوان دعوت از بازیکنان را بدهیم. در مورد دیدارهای تدارکاتی هم باید بگویم که فقط بازی ما با مقدونیه قطعی است.
مدیر تیم ملی فوتبال ایران در مورد کیفیت پیراهن‌های تیم ملی، اعتراض برخی از اهالی فوتبال نسبت به کیفیت این پیراهن‌ها و حضور پیدا نکردنش در مراسم رونمایی از آن گفت: من به ضیافت رونمایی از پیراهن تیم ملی دعوت بودم اما در آن شرکت نکردم چون از این برند جدید شناختی نداشته و نمی‌دانستم امکانات تیم ملی به چه‌صورت و چگونه خواهد بود بنابراین فعلاً نمی‌توانم در مورد آن اظهار نظر کنم. کسانی باید این کار را انجام دهند که صاحب نظر بوده و آنها باید از پیراهن تیم ملی دفاع کنند.
وی ادامه داد: با این حساب فعلاً مسئولان فدراسیون ۲ بر ۱ از ما پیش هستند چون ما به مراسم حضور اینفانتینو و ایفمارک دعوت نشده‌ بودیم و به مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی دعوت شدیم که نرفتیم بنابراین همان‌طور که گفتم آنها ۲ بر ۱ از ما پیش هستند.
پیروانی در مورد اینکه به نظر می‌رسید پس از پایان جلسه کی‌روش عصبانی بوده و نتیجه جلسه چندان مثبت نبوده است، تأکید کرد: اتفاقاً در جلسه بین تاج و کی‌روش تعامل خوبی برقرار بود اما انگار در جلسه شما (با کی‌روش) بین خودتان درگیری بود. به‌اعتقاد من این محلی که شما برای مصاحبه انتخاب کردید در شأن سرمربی تیم ملی و شما نیست.
مدیر تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه آیا این موضوع نشانه ضعف روابط عمومی فدراسیون فوتبال نیست که محل مناسبی را برای مصاحبه سرمربی تیم ملی با خبرنگاران تدارک ندیده، گفت: از قبل هم قرار نبود که سرمربی تیم ملی پس از این نشست با رسانه‌ها مصاحبه کند. تأکید می‌کنم جلسه امروز بین سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون فوتبال کاملاً دوستانه بود و اختلاف نظر و سلیقه‌ای بین آنها وجود نداشت. امیدوارم در جلسه روز چهارشنبه اتفاقات خوبی بیفتد.

منبع: ستاره ها

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار