پیروزی و سربلندی کشور در گرو اطاعت از ولایت فقیه است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 109138
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۱۷
امام جمعه محمدیه:
شاخص : امام جمعه محمدیه گفت: پیروزی، شکوفایی و سربلندی ایران فقط در گرو اطاعت از ولایت فقیه است؛ بنا به فرمایش امام خمینی(ره)، باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا کشورمان آسیب نبیند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت الاسلام سید حسن موسوی موینی، عصر امروز در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای مرداد ماه قزوین و حومه ابراز داشت: حیات جمهوری اسلامی و عزت این نظام مرهون شهدایی است که هستی خود را برای امنیت و آزادی این کشور هزینه کردند.

وی ادامه گفت: یادواره شهدا سبب بیداری عده‌ای از خواب غفلت می‌شود که نسبت به ارزش‌های دینی شده بی تفاوت هستند و موجبات استحکام نظام و انسجام وحدت ملی را فراهم می‌کند.

امام جمعه شهر محمدیه افزود: صبر و ایستادگی نسل گذشته در برابر رژیم بعثی عراق نشان داد که آنان با همه توان در مسیر حق و ولایت گام برداشتند و فانوس هدایت سایرین شدند تا مدافع آرمان‌های امام راحل(ره) و موجب سرافرازی این نظام و انقلاب باشند.

وی تصریح کرد: پیروزی، شکوفایی و سربلندی ایران فقط در گرو اطاعت از ولایت فقیه است؛ بنا به فرمایش امام خمینی(ره)، باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا کشورمان آسیب نبیند.

وی ابراز کرد: اگر بخواهیم سعادت نصیب‌مان شود، طبق فرمایش امام صادق(ع) باید شاکر بر سختی‌ها باشیم و شکر نعمت‌هایی که در زمان سختی بدست آوردیم به جا آوریم.

موسوی موینی خاطرنشان کرد: شهدا در عمل به دستورات الهی و دین مبین اسلام، گوی سبقت را از سایرین ربودند و به همین خاطر است در نزد پروردگار جایگاه ویژه‌ای دارند و عند ربهم یرزقون هستند؛ آنان دنیا را برای خود به منزله  خانه‌ای می‌دانستند که برایشان ابدی نیست و قرار است توشه ‌ای از آن برچینند.

این مقام مسئول در پایان تاکید کرد: فرزند، والدین، مال و دارایی جز تعلقات دل فریب این دنیا هستند که سبب فراموشی ما از یاد خدا می‌شود ولی شهدا در این مرحله پیروز  از میدان خارج شدند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار