پیشرفت استان قزوین در زمینه فناوری قابل توجه است
کد خبر: 101010
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۳۶
معاون علمی و فناوری رییس جمهور:
شاخص : معاون علمی و فناوری رییس جمهور در حاشیه مراسم بازدید از مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: استان قزوین در بحث فناوری جهت‌گیری خوبی داشته و مطمئنا آینده استان هم در همین راستا شکل خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص‌نیوز، سورنا ستار معاون علمی و فناوری رییس جمهور ظهر امروز در مراسم بازدید از مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با بیان اینکه سفرهای متعددی به قزوین داشته است اظهار کرد: سطح علمی استان قزوین رشد قابل توجهی داشته است.

وی در ادامه افزود: این استان از مراکز صنعتی و مراکز آموزشی خوبی برخوردار است.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به فعالیت پویا و فعال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: این دانشگاه نمونه بارزی از مراکز آموزشی عالی است چراکه هرگاه به آن مراجعه می‌کنیم با دستاوردهای جدیدی روبه‌رو می شویم.

این مسئول تصریح کرد: چشمه نور، پروژه‌ای بسیار بزرگی است که برای اولین بار در کشور با چنین ابعادی ساخته می شود.

ستار اذعان داشت: این پروژه به طور یقین در افزایش سطح علمی کشور کمک‌کننده خواهد بود و تحولی در دانش های بنیادی ایجاد خواهد کرد که امیدوارم پایه‌گذاری و آغاز خوبی برای آینده باشد.

وی ابراز کرد: خوشحالم از این که استان قزوین در بحث فناوری روز، جهت‌گیری خوبی داشته و امیدواریم این پیشرفت‌ها روزافزون باشد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور در ادامه گفت: دورانی که بخواهیم کارخانجات عجیب و غریب در کشور احداث کنیم گذشته است.

این مسئول تاکید کرد: امروزه با ایده‌های ساده و افرادی که پای این ایده‌ها ایستادند می‌توان به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافت.

ستار با اشاره به لزوم اهمیت دادن به نیروهای انسانی گفت: علی‌رغم شکست‌هایی که ممکن است نیروی انسانی با آن روبه رو شود، توجه به این حوزه باعث می‌شود استان قزوین به تحول جدیدی در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان دست یابد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار