پیشرفت 60 درصدی جاده قزوین به الموت و تنکابن
کد خبر: 106461
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
معاون عمرانی استاندار اعلام کرد
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: فاز اول جاده قزوین به الموت وتنکابن با پیشرفت 60 درصدی از روند اجرایی خوبی برخوردار است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، منوچهر حبیبی دیروز در جلسه بررسی مشکلات و موانع ساخت جاده قزوین- الموت- تنکابن و قزوین- رحیم آباد- کلاچای اظهار کرد: در پروژه الموت به تنکابن مشکل خاصی نداریم و بزودی با ارائه پیوست زیست محیطی که در تهران تائید خواهد شد سرعت کار بالا می‌رود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین بیان کرد: در حال حاضر این طرح ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم با تزریق اعتبار لازم شرایط بهتری برای آن فراهم شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: مسیر قزوین به الموت و تنکابن ۱۵۰ کیلومتر است که ۹۲ کیلومتر آن در استان قزوین و ۲۱ کیلومتر در استان مازندران قرار دارد.

حبیبی تصریح کرد: در مسیر قزوین به کلاچای متاسفانه همراهی استان گیلان مطلوب نیست و باید در استان خودمان ساماندهی امور را انجام دهیم تا کارها متوقف نشود.

وی در ادامه افزود: ۲۳ کیلومتر از مسیر با مشخصات راه روستایی است که باید عملیات خاکی، اصلاح قوس و شیب ها با امکانات اداره راه و شهرسازی انجام شود و با تجهیز کارگاه در مکان اجرا شرایط بهتری برای کار فراهم شود.

جعفر قزوینیان معاون ساخت و توسعه راه های استان قزوین هم در این جلسه گفت: پروژه قزوین به الموت و تنکابن با ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه کلید خورد و در صورت تامین به موقع اعتبارات سرعت لازم را پیدا می‌کند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار