پیشنهاد ویژه مجری مشهور برای ترک سیگار - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 120463
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
شاخص : بياين سيگار نكشيم تا دنيا بهتر به ما و آيندگان لبخند بزنه.

به گزارش شاخص نیوز؛ با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، این روزها هنرمندان و ورزشکاران برای ارتباط تنگاتنگ با هوادارانشان از جزئیات زندگی خود و یا مسائل روز عکس گرفته و آن را به اشتراک می گذارند. بسته اینستاگردی امروز باشگاه خبرنگاران هم قصد دارد گلچینی از پست های به روز شده هنرمندان و ورزشکاران را در اختیار شما کاربران قرار دهد.
پیام صادقیان نوشت:”سلطان تولدت مبارک ان شا الله ۱۲۰ ساله شی.”


غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نوشت:پیام مهندس جعفرزاده ایمن آبادی در روز بیاد ماندنی تاریخ فوتبال ایران.”

ماهایا پطروسیان نوشت:”سلام و صبح به خیر،اینم عکس ۴ تا از گوشیهای سابقم، ۳تاشو نداشتم که عکسشونو بذارم، مهّمترینش اولّیش بود که یک نوکیا از اون بزرگ گوشت کوبیا بود، سال ۷۷گرفته بودمش، و جالب اینکه از همهٔ گوشیهای بعدی محکمتر و کاری تر بود، یکبار از۵ طبقه ساختمان افتاد پایین، ولی تنها اتفاقی که براش افتاد این بود که باطریش جدا شد!تو عکس ، پایینی سمتِ چپ هم آخرین گوشیم بود، که۵ سال داشتمش.راستی کیفیّت عکس چطوره!؟.”


مرجانه گلچین نوشت:”تو همان مهربانی هستی؟یا مهربانی همان توست؟نمیدانم، میدانم بی شک باهم نسبت نزدیکی دارید.”


نیما کرمی نوشت:”بیاین سیگار نکشیم تا دنیا بهتر به ما و آیندگان لبخند بزنه.”


نعیمه نظام دوست نوشت:”دوستان عزیزم ،امروز چشام و باز کردم این عکس از طرف عزیزی به دستم رسید و اعصابم و بهم ریخت ،در سراسر دنیا و در طول تاریخ جنگهای زیادی اتفاق افتاده و ما شاهد گورهای دسته جمعی انسانها بودیم ،همین الان در کشور همسایه گروه کثیف و تروریستی داعش با مردم بیگناه اینکارو میکنه ولی در کشور خودمون به جرم سگ بودن با سگها اینکار صورت میگیره ،من میخوام بدونم چطور دلشون میاد که این حرکت و انجام بدن ،میگن این عکس در فلاورجان اصفهان گرفته شده توسط شهرداری این منطقه ،میخوام بدونم به چه جرمی ؟واقعا چطور دلتون میاد ؟ شما انسان هستین ؟ این چیه که هر روز شاهدشیم .میگیم مرگ انسانهای بیگناه اتفاقی صورت گرفته و تقدیر بوده ،میگیم امکانات نداریم به اون بچه های بیگناه برسیم ،میگیم نمیتونیم این همه معتاد رو از سطح شهر جمع کنیم ،این که دست خودمونه که موجودی رو نکشیم ،به جرم سگ بودن .تورو خدا من از مسئولین خواهش میکنم قانونی رو تصویب کنند برای منع کشتار حیوانات و این یک جرم محسوب بشه تا دیگه کسی به خودش اجازه نده این کار کثیف رو انجام بده .من با کودک آزاری ،خشنونت علیه زنان و کودکان و کشتار حیوانات و جنگ و هر چیز بدی در دنیا مخالفم و امیدوارم در کشور ما قانون منع کشتار حیوانات از هر نوعش به تصویب برسه .”


رضا کیانیان نوشت:”ممکن است در بعضی موارد بی حس شده باشیم،اما همچنان به موقع روحیه ی قهرمانی و گذشت و ایستادگی داریم. همچون خانم خادم الشریعه که بازی برده شطرنج را به دلیل حال نامساعد رقیبش به تساوی کشاند.مانند اسکان دادن کارتن خواب ها در این سرمای جانسوز.مثل جمع شدن مردم تبریز در ایل گلی و افروختن شمع به یاد جان باختگانشان در حادثه قطار.

سینمای ایران که در چند روز گذشته پنج جایزه جهانی دیگر را هم از آن  ایران کرده است .
افتخار فداکاری انساندوستی صلح.عکس از خودم، رود کارون – اهواز .”


محمودرضا قدیریان نوشت:”خانجون نوه دختری امام حسین ، قرآن خونه ما هستن.

چند روز پیش صبح هرکاری کردم بیدار نشد.به شدت صحنه بدی بود.خلاصه اورژانس، کما‌، سی سی یو و خدمت کردن به ایشون.
در این عکس بعد دوران بیهوشی تا چشمای قشنگش رو باز کرد گفت: محمودرضا.هیچ وقت اسمم رو انقدر شیرین نشنیده بودم.
پرستارش ازمون عکس گرفت.الهی شکر چون دیگه داشت کمرم می شکست.
این روزا که تنهام خونه، دردناک ترین روزای عمرمه.تنهایی، سکوت و دل دادگی و دل بستگی در اوج.
شاید باور نکنید اما شبها وقتی خوابه اکثرا یه نوری از صورتشون ، خونه رو روشن میکنه.بارها فکر کردم چراغ خواب روشنه. الله اکبر.
و ایمانم به خاندان اهل بیت و وجود خداوند اعظم بیشتر میشه.همون موقع پاشون رو می بوسم.”به هرحال خدا عزیزتون رو حفظ کنه.التماس دعا.


علیرضا جهانبخش نوشت:”خیلی خوشحال شدم که این افتخار نصیبم شد امروز به دیدار پروفسور سمیعی برم و در مطب ایشون حضور پیدا کنم.”


محسن بنگر نوشت:”طوری زندگی کن که دشمنانت از افتادنت هم بترسند.کاری کن بدانند بعد از هر برخواستن،قدم هایت محکمتر از قبل می شود.”

منبع:  باشگاه خبرنگاران جوان 

 

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار