پیشگیری از وقوع جرم و رصد تخلفات انتخاباتی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82462
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
رئيس كل دادگستري استان تاكيد كرد
شاخص : رئيس كل دادگستري استان قزوين در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گفت: دستگاه قضا به دقت تخلفات انتخاباتي را رصد مي كند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی انصاری دیروز در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان قزوین حضور حداکثری و با نشاط را از ضروریات انتخابات با شکوه بیان و اظهار کرد: دستگاه قضا به دقت تخلفات انتخاباتی را رصد می کند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین با اشاره به اینکه پیشگیری با اصل توجیه و آگاه سازی امکان پذیر است، تصریح کرد: در حوزه پیشگیری باید برنامه محوری در اولویت باشد تا بتوانیم با همکاری همه دستگاه ها به پویایی و سلامت جامعه کمک کنیم تا تعالی اجتماعی محقق شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: پیشگیری امری زمان بر است و باید با اقدامات موثر برای کنترل آسیب های اجتماعی برنامه داشته باشیم تا کارها به نتیجه برسد.

انصاری با بیان اینکه اقدامات کنترلی، آگاه سازی و برخورد قهری در برنامه ستاد پیش بینی شده، ابراز امیدواری کرد: با آموزش و اطلاع رسانی تخلفات حوزه انتخابات کاهش یابد و این رویداد مهم در کمال آرامش و سلامت برگزار شود.

در این نشست همچنین اعضاء ستاد پیشگیری از وقوع جرم ضمن بیان دیدگاه های خود در خصوص پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی بر رصد کامل تخلفات انتخاباتی و تشکیل ستادی به همین منظور در شهرستان ها تاکید کردند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار