پیش‌بینی تخصیص اعتبار ۸۰میلیارد تومانی برای روستاهای استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 144135
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
معاون امور عمرانی استاندار قزوین خبر داد
شاخص : معاون امور عمرانی استاندار قزوین گفت: پیش بینی می‌شود در جهت آبادسازی و ایجاد اشتغال برای روستاها 80 میلیارد تومان تخصیص اعتبار داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، علی فرخزاد معاون امور عمرانی استانداری قزوین صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دولت که در سالن جلسات استانداری برگزار شد اظهار کرد: امسال سعی شده در زمینه تخصیص اعتبار و ارزش افزوده به روستاها تغییر ویژه‌ای ایجاد شود.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی های حوزه محرومیت زدایی در روستاها افزود: در زمینه تخصیص ارزش افزوده به روستاها از ۲۰ درصد به ۳۰ درصد افزایش داشته‌ایم.

این مسوول عنوان کرد: پیش بینی می‌شود در جهت آبادسازی و ایجاد اشتغال در روستاها به میزان ۸۰ میلیارد تومان تخصیص اعتبار داشته باشیم.

فرخ زاد در ادامه گفت: همچنین اعتبارات و تسهیلات خوبی با کارمزد پایین به منظور رونق و اشتغال در روستاها در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه امسال همزمان با هفته دولت استقرار شوراهای اسلامی شهر و روستا را داریم ابراز کرد: باید تفاوت ویژه‌ای را در برگزاری برنامه‌ها نسبت به سنوات قبل داشته باشیم.

این مسوول در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه ایجاد اشتغال برای مردم از وظایف مهم و برنامه‌های اصلی دولت به شمار می‌رود، به همکاری و همفکری بیشتری در میان دستگاه ها نیاز داریم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار