پیگیری مطالبات رهبری در تمامی عرصه‌ها ضروری است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86037
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
نماينده ولي فقيه در استان:
شاخص : نماينده ولي فقيه در استان قزوين در دیدار اعضای هیئت مدیره کانون فرزندان شهید استان گفت: مطالبات رهبری سرمایه‌ای برای مردم محسوب می‌شود و باید این رسالت و تکلیف را با جدیت دنبال کنیم.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای هیئت مدیره کانون فرزندان شهید استان قزوین، اظهار کرد: مطالبات رهبری سرمایه‌ای برای مردم محسوب می‌شود و باید این رسالت و تکلیف را با جدیت دنبال کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: عنوان شهید و شهادت که خانواده‌ های شهدا از آن برخوردار هستند، سرمایه‌ ای است که خداوند متعال به آن‌ها عنایت کرده است.

این مسئول پیگیری مطالبات رهبری را یکی از رسالت‌های فرزندان شهید عنوان کرد و افزود: فرزندان شهدا باید همواره ضمن توجه به مطالبات رهبر معظم و فرزانه انقلاب و عمل به آنها در جهت توسعه کشور در تمام زمینه های علمی، فرهنگی و اقتصادی گام بردارند تا در سایه همین روحیه ادامه دهنده راه پدرانشان باشند.

حجت الاسلام عابدینی همچنین با تأکید بر ایجاد یک حماسه قرآنی افزود: اگر می‌خواهیم اخلاق، انقلابی بودن، جهاد، حماسه و انضباطِ جامعه رشد و بالندگی پیدا کند باید قرآنی باشیم.

گفتنی است؛ ۲۵ آذر مصادف با دوازدهمین سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان قزوین یک نقطه عطف تاریخی و سکوی پرشی برای توسعه و تحول استان محسوب می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار