چاره‌ای جز تکیه‌ بر توانمندهای داخلی برای پیشرفت کشور وجود ندارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166894
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۷:۴۰
نماینده تاکستان در مجلس:
شاخص : نماینده تاکستان در مجلس گفت: باید با تکیه به توانمندی‌های داخلی و مدیریت‌های درست از این بن‌بست و چالش عبور کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در مراسم معرفی مدیرکل جدید دامپزشکی استان قزوین که در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد اظهار کرد: استان قزوین به لحاظ استراتژیکی از اهمیت ویژه‌ای در حوزه کشاورزی برخوردار است.

وی با اشاره به تحولات عرصه جهانی و بین‌المللی افزود: امروز با تصمیمات ترامپ به عنوان یک رئیس جمهور غیرقابل پیش بینی که به هیچ مبدا و اصولی پایبند نیست مواجه هستیم.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: شرایط جهانی و منطقه‌ای ما را به سمتی سوق می‌دهد که پاشنه آشیل خود را بر تقویت  مدیریت داخلی قرار دهیم.

طاهرخانی تصریح کرد: اگر مدیریت داخلی توانمندی داشته باشیم بدون شک موفق خواهیم شد و باید قدرت مدیریت بهینه و سازماندهی شده داخلی را اراتقاء دهیم.

وی عنوان کرد: سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی امروز کاملا از اعتبار افتاده‌اند و دیگر هیچ ملجا و پناه‌گاهی برای ایجاد امنیت در دنیا وجود ندارد.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید با تکیه به توانمندی‌های داخلی و مدیریت‌های درست از این بن‌بست و چالش عبور کنیم.

طاهرخانی تاکید کرد: تعهد، تخصص، علم و دانش و تکنولوژی مدیرانی که مناصب کلیدی را بر عهده می‌گیرند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی در پایان افزود: باید به دنبال بهینه سازی مدیریت باشیم و از توانمندی مدیران استفاده کنیم تا بتوانیم خدمت شایسته‌ای را به مردم ارائه دهیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار