چالش عکس اثر انگشت+تصویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94757
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲:۲۷
شاخص : چالش عکس اثر انگشت، توئیت و پست فیسبوکی ظریف برای انتخابات و گزارش توییتری خبرنگار بلومبرگ از حسینیه ارشاد و... ترافیک بالایی در فضای مجازی داشت.

به گزارش شاخص نیوز : آنچه که در این نوشتار بررسی می شود ، همان پایش رسانه های سایبری است با نگاهی اجمالی به پرترافیک ترین خبرها در فضای مجازی که از مرور صفحه های شبکه های اجتماعی و ارتباطی پرطرفدار استخراج شده اند.

اینستاگرام…چالش عکس اثر انگشت

۸۶۳۰۶_۳۸۶

در شبکه های ارتباطی کانالهایی تشکیل شده که از کاربران میخواهد تا از اثر انگشت خود در صفوف رای گیری به همراه شناسنامه عکس بگیرند همدیگر را به چالش اثر انگشت دعوت کنند و به ادمین این کانال ارسال کنند.

عکس های برگزیده روز بعد از رای گیری در شبکه های مختلف اجتماعی اشتراک گذاری می شود.

همچنین این کانال های تلگرامی می تواند از طریق اثر انگشت تعیین شخصیت کند و اطلاعاتی را در مورد رفتار شما اطلاع دهد.

 

پست فیس بوکی ظریف برای انتخابات

۸۶۳۰۷_۷۹۵

وزیر خارجه کشورمان در صفحه فیس بوک خودنیز با انتشار پستی مردم را دعوت کرده تا در انتخابات ۷ اسفند شرکت کرده و هوشمندانه رای دهند.

محمد جواد ظریف در این پست فیس بوکی از مردم خواسته با حضور هوشمندانه خود پای صندوق های رای، اقتدار ملی و فردایی بهتر را برای ایران فراهم سازند.

آقای ظریف در این پست نوشته است:مشارکت گسترده و هوشمندانه مردم دلاور ایران در انتخابات ۹۲ مهمترین عامل تضمین موفقیت مذاکرات هسته ای و پایان تحریم ها ظالمانه بود.

حضور همه ما در انتخابات ۷ اسفند اقتدار ملی و فردایی بهتر را تضمین می کند.

فردا همه رای می دهیم تا هیچ کس هیچگاه یک ایرانی را تهدید نکند.

تلگرام…حضور مراجع عظام و مسئولین در انتخابات

۸۶۳۰۸_۹۰۴

سران قوای مجریه و مقننه و قضاییه و رئیس تشخیص مصلحت نظام در ساعات اولیه رای گیری رای خود را به صندوق انداختند .

مراجع و علما هم همپای مردم در ساعات اول رای گیری در مراکز اخذ رای حاضر شدند.

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید پس از انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران، از همه ملت ایران برای حضور در پای صندوق های رای دعوت کرد و گفت: مردم از هر جناح، گروه و هر سلیقه ای در پای صندوق های رای حاضر شوند.

آیات عظام حضرات؛ مکارم شیرازی، نوری همدانی، صافی گلپایگانی، جوادی آملی، سبحانی و همچنین از مسئولان کشور حسن روحانی، محمد جواد ظریف، محسن رضایی- اسحاق جهانگیری معاون اول و رحمانی فضلی وزیر کشور از دیگر نفراتی بودند که در ساعات اولیه صبح رای شان را به صندوق انداختند.

گزارش توییتری خبرنگار بلومبرگ از حسینیه ارشاد

۸۶۳۰۹_۲۳۶

خبرنگار بلومبرگ در ساعات اولیه رای گیری در توئیتر خود از صف اخذ رای در حسینیه ارشاد نوشت.

وی با انتشار عکسی از صف طولانی رای گیری در حسینیه ارشاد و موقعیت مکانی این مرکز اخذ رای این حسینیه را یکی از کانون های اصلی رای دهندگان دانست.

حسینیه ارشاد همواره مورد توجه اصحاب رسانه و خبرنگاران داخلی و خارجی بوده است.

تلگرام…حضور متفاوت یک اصفهانی در انتخابات

۸۶۳۱۰_۸۰۷

 

منوچهر قاسمی یکی از شهروندان اصفهانی است که کوشیده با حضور متفاوت خود در مراسم انتخابات، جلوه ای از غیرت ایرانی را به نمایش بگذارد.

وی با در دست داشتن بنر نوشته ای که در آن مولفه های یک نماینده اصلح نوشته شده است از مردم برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات، دعوت کرده است.

وی که مسیر خود را صبح امروز از گلزار شهدای اصفهان آغاز کرده است، قرار است به پل خواجو و میدان نقش جهان نیز رفته و پیام خود را به مردم شهرش برساند.

منبع:شفاف

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار