چرا دولت ۴ ماه پیش نرخ ارز را ۴۲۰۰ تومان اعلام نکرد؟ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 161677
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱:۱۶
شاخص : نماینده مردم سلماس در مجلس گفت: اگر دولت می خواست نرخ ارز را ۴۲۰۰ تومان اعلام کند، چرا ۴ ماه قبل این کار را نکرد؟ مابه التفاوت این نرخ با نرخ مصوب بودجه به کجا می رود و در کجا هزینه می شود؟

به گزارش شاخص نیوز؛ شهروز برزگر نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در بررسی بحران اخیر بازار ارز گفت: قبل از عید در قانون بودجه تصویب کردیم که جلوی هرگونه گرانی از جمله در حامل های انرژی گرفته شود؛ شاید گفته شود که دولت از گرانی نرخ ارز خوشحال است و سود بیشتری کسب می کند، اما آیا این وضعیت به سود مردم خواهد بود؟

به گزارش فارس وی با اشاره به تاثیر نرخ ارز در سایر قیمت ها گفت: با این نوسانات ارزی شاهد افزایش ۶۰ تا ۷۰ درصدی قیمت برخی کالاها بوده ایم.

برزگر با بیان اینکه مهم ترین و اساسی ترین بخش عرضه کننده ارز در کشور بانک مرکزی است، خطاب به مسئولان این بانک گفت: آیا خبر نداشتید که چقدر ذخایر ارزی دارید یا از نیاز بازار خبر نداشتید؟

نماینده مردم سلماس در مجلس بیان داشت: اگر دولت می خواست نرخ ارز را ۴۲۰۰ تومان اعلام کند، چرا ۴ ماه قبل این کار را نکرد؟ مابه التفاوت این نرخ با نرخ مصوب بودجه به کجا می رود و در کجا هزینه می شود؟

منبع:  صراط

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار