چرا موسس فیس بوک همیشه خاکستری می پوشد؟ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90984
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
شاخص : از زمان اختراع فیس بوک ،وقتی که زاکربرگ تنها یک نوجوان بود، تا به امروز که 31 ساله است، رنگ لباسش همیشه خاکستری بوده است.
به گزارش شاخص نیوز ، نکته ی جالبی که در مورد مارک زاکربرگ، موسس فیس بوک، وجود دارد این است که وی از زمان تاسیس فیس بوک تا به امروز همیشه تی شرت های خاکستری می پوشد.
مدیر عامل فیس بوک با انتشار تصویری از جالباسی خود نشان داد که او همیشه برای کار رنگ خاکستری را انتخاب می کند و توجیه وی از پوشیدن یک رنگ همیشگی تمرکز بیشتر بر روی کار و تصمیمات مهم تر است.
چرا موسس فیس بوک همیشه خاکستری می پوشد؟
پیش از این زاکر برگ در یکی از کنفرانس های سال ۲۰۱۴ دلیل خود را به یکی از حضاری که از وی پرسیده بود چرا هیچ وقت تیپ اش تغییر نمی کند، توضیح داده بود ولی این بار با انتشار پستی در فیس بوک خود نوشت: ” اولین روز کاری بعد از مرخصی برای تولد فرزندم، به نظر شما کدام یک را بپوشم؟”
چرا موسس فیس بوک همیشه خاکستری می پوشد؟
زاکر برگ ۳۱ ساله در این باره گفت: ” من واقعا شرایط کاری خوبی دارم. هرروز صبح که از خواب بیدار می شوم این فرصت را دارم که به میلیاردها نفر در سراسر جهان خدمت کنم، به نظرم صرف انرژی روی موضوعات بیهوده زندگی بسیار احمقانه است و فقط انرژی مرا هدر می دهد.”

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار