چندین پروژه عمرانی با 480 میلیارد ریال اعتبار در تاکستان افتتاح شد
کد خبر: 111676
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱
همزمان با دومین روز از هفته دولت؛
شاخص : با حضور مسئولان استانی چندین پروژه عمرانی و تولیدی با اعتباری بالغ بر 480 میلیارد ریال در تاکستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی در دومین روز از هفته دولت با جمعی از مردم شهر تاکستان دیدار و در ادامه این سفر یکروزه با حضور مسئولان چندین طرح عمرانی و تولیدی به بهره برداری رسید.

گازرسانی همزمان به هشت روستا با اعتباری بالغ بر ۴۱میلیون و ۳۰۰ هزار ریال و افتتاح خط انتقال گاز به شهرک صنعتی خرمدشت با اعتبار ۳۵ میلیون ریالی از برنامه های استاندار در تاکستان بود.

همچنین طرح توسعه شرکت رزیتان با اعتبار ۴۰۲ میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال افتتاح و بازدید از طرح توسعه شرکت یاتاقان بوش صورت گرفت.

استاندار قزوین همچنین از ساخت ۱۲۴ واحد مسکونی ویژه مددجویان و نیازمندان و ساخت نیروگاه ۱۰۰ مگاواتی خورشیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرستان تاکستان خبر داد.

همتی در ادامه از آیت الله علی اسلامی ،امام جمعه تاکستان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری به خاطر تعامل و هماهنگی با فرمانداران و مدیران دولت در شهرستان در راستای خدمت رسانی به مردم قدردانی و تشکرکرد.

در هفته دولت ۶۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱۲۸ میلیارد ریال و ۶ واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر ۸۱۹ میلیارد ریال با اشتغالزایی مستقیم برای ۲۷۳ نفر در تاکستان به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار