چهارمین مجمع بسیج استان قزوین برگزار می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 156520
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج) استان:
شاخص : معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: چهارمین مجمع بسیج استان قزوین با حضور 400نفر از نخبگان بسیجی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ ابوالفضل طاهرخانی معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در نشست خبری و مطبوعاتی مجمع بسیج استان قزوین که صبح امروز در سالن جلسات گردان امام حسین (ع) برگزار شد اظهار کرد: مجمع بسیج یکی از ابتکارات و برنامه‌های نرم افزاری است که از سال ۹۰ در کل کشور کلید خورده است.

وی افزود: تعدادی از نخبگان و صاحب نظران در عرصه‌های مختلف در مجمع بسیج حضور دارند که با دیدگاه‌های کارشناسی خود در برنامه‌های راهبردی بسیج همکاری می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: در هر شهرستان یک مجمع بسیج و در ۲۱ سازمان استان نیز بسیج اقشار را داریم که در قالب ۱۰ کارگروه‌ مباحث فنی را دنبال می‌‌کنند.

طاهرخانی عنوان کرد: کارگروه تربیتی و اخلاقی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، زنان و خانواده، علمی و پژوهشی، سلامت، دفاعی، صنعتی و کشاورزی از جمله کارگروه‌های تعریف شده است.

وی بیان کرد: دغدغه‌ها و مشکلات هر شهرستان در این کارگروه‌ها مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از تصویب در جلسات شوراهای بسیج شهرستان و استان بیان و مطالعه می‌شود که در نهایت در جلسه مجمع بسیج استان مورد تایید یا رد قرار می‌گیرد.

این مسئول ادامه داد: در صورت تایید طرح مورد نظر آن را به دستگاه اجرایی تقدیم می‌کنند تا توسط مدیران به کارگیری شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین تصریح کرد: مجامع بسیج در اصل استفاده از ظرفیت‌های بسیج برای تحقق فرمایشات و مطالبات مقام معظم رهبری که بنا به دلایل مختلفی در دستگاه‌ها بر زمین مانده و نتوانسته‌اند انجام دهند.

طاهرخانی افزود: کارگروه‌های بسیج با روحیه انقلابی و جهادی که دارند برای پیشبرد و کمک به اجرای برنامه‌های انجام نشده در دستگاه‌ها ورود پیدا می‌کند.

وی یادآور شد: بحران آب و بحث آسیب‌های اجتماعی از جمله مواردی است که مجمع بسیج در استان قزوین برای مطالعه عوامل و موانع و راهکارهای حل این معضلات ورود پیدا کرده و طرح آن را آماده کرده است.

این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر ۸ طرح استانی در جلسات کارگروه‌ها تصویب شده گفت: ۲ طرح آسیب‌های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی در مجمع بسیج استان مطرح خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: روز چهارشنبه (چهارم بهمن) چهارمین مجمع بسیج استان قزوین با حضور ۴۰۰نفر از نخبگان بسیجی و سخنرانی استاندار قزوین و سردار شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر استان در سالن تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار