ایران جانبی

» چهار دفتر نمایندگی هلال احمر در قزوین تأسیس می‌شود
کد خبر: 197183
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱:۳۶
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین:
شاخص : مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از راه اندازی دفاتر نمایندگی این جمعیت در چهار شهر استان در آینده نزدیك خبر داد.

حسن آصفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: مجوز افتتاح دفتر نمایندگی در چهار شهر آبگرم ، محمدیه ، کوهین و رازمیان از سوی کمیسیون دائمی کارشناسی شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران صادر شد.

وی افزود: با استقرار این دفاتر جدید در این شهرها در صورت بروز حوادث و سوانح ، عملیات امداد و نجات با سرعت عمل بیشتری صورت خواهد پذیرفت.

آصفی ادامه داد: ما در این شهرها پایگاه امدادی فعال داشتیم که پوشش‌های امدادی را انجام می‌دادند اما با استقرار این دفاتر و با تقویت امکانات و تجهیزات، خدمات دیگری نیز در جهت جذب خیرین ، اعضای جوانان و داوطلبان و آموزشهای همگانی را ارائه خواهیم داد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر استان قزوین دارای شش شعبه و دو دفتر نمایندگی است و با احتساب این چهار شهر تعداد دفاتر نمایندگی استان به شش دفتر نمایندگی افزایش می‌یابد که قطعاً ارائه خدمات به هم استانی‌های عزیز توسط جمعیت هلال احمر توسعه خواهد یافت.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار