چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92485
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۱۳
هم اكنون در حال برگزاري است؛
شاخص : معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گفت: چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد هم اكنون در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در حال برگزاري است.

به گزارش سرویس فرهنگی شاخص، خیرالله رحمانی با اشاره به برپایی جشنواره بین المللی فیلم رشد در قزوین اظهار کرد: چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های آموزشی و تربیتی رشد با هدف انتقال پیام های تربیتی به دانش آموزان هم اکنون در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در حال برگزاری است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان عنوان کرد: در جشنواره امسال ۳۳ فیلم کوتاه و بلند از ایران و کشورهای فرانسه، آلمان، ژاپن، سوئیس، چین، روسیه، هند و هنگ کنگ در دو قالب انیمیشن و بازی افراد به نمایش گذاشته خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: فیلم های آموزشی و تربیتی در قالب محتوای دیداری و ایجاد یک فضای ذهنی تعاملی با اهداف پیدا و پنهان، همزمان در قزوین و ۱۰ استان دیگر برگزار می شود.

رحمانی خاطرنشان کرد: به منظور ایجاد عدالت آموزشی و تحت پوشش قرار دادن دانش آموزان روستاهای دور دست و مناطق محروم، ۱۴ اکیپ سیار پخش فیلم به این روستاها اعزام خواهند شد.

وی یادآور شد: امسال۱۵۰ هزار دانش آموز و معلم قزوینی به تماشای فیلم های رشد خواهند نشست.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار