هزینه دریافت هر کارت ملی هوشمند ۳۲ هزار تومان است/۵۳ درصد از واجدین شرایط کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 152918
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین:
شاخص : مدیر کل ثبت احوال استان قزوین گفت: تا کنون 53 درصد از واجدین شرایط کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند.

محمدصدرا آراسته مدیر کل ثبت احوال قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه تاکنون پانصد و بیست و یک هزار و ۶۳۵ نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: از این تعداد ۵۱۲هزار و ۵۶۴ کارت بالغ بر ۵۳ درصد از واجدین شرایط کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه از سال ۱۳۹۷ کارت هوشمند ملی کاربردی می‌شود، امیدوارم مردم جهت اخذ کارت هوشمند ملی اقدام نمایند تا در زمان کاربردی شدن با مشکل دریافت خدمات مواجه نشوند.

این مسوول بیان کرد: در حال حاضر هزینه صدور کارت هوشمند ملی برای هر نفر ۳۲ هزار تومان است و در مدت حداکثر سه هفته کارت‌ها صادر و تحویل داده می‌شود .

کارت ملی هوشمند ۷ سال اعتبار دارد

مدیر کل ثبت احوال قزوین ابراز کرد: تاریخ اعتبار این کارت‌ها تا ۷ سال پیش‌بینی شده است زیرا ممکن است در این ۷ سال چهره‌ افراد تغییر کند.

آراسته در انتها تاکید کرد: به اطلاع کلیه افرادی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت هیچ یک از کارت‌های شناسایی ملی و یا کارت هوشمند ملی از سازمان ثبت احوال  نشده اند، می رساند،سریعاً برای ثبت نام و دریافت کارت مذکور اقدام نمایند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار