ایران جانبی

کارگاه تولید داروهای تقلبی در شهرستان البرز پلمب شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 201271
تاریخ انتشار: 4 ژانویه 2020 - 1:49
فرمانده انتظامی استان قزوین:
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۷۰۰ هزار قرص نیرو زای تقلبی و پلمب کارگاه تولیدی آن خبر داد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: عوامل پلیس آگاهی با انجام یکسری اقدامات پلیسی و کسب خبر ار منابع موفق به شناسایی کارگاه تولید و بسته بندی داروهای تقلبی شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی ، دستگیری عاملان و تعطیلی این کارگاه که در داخل یک منزل مسکونی دایر شده بود ، در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت.

وی افزود : ماموران پس از اخذ مجوز های قانونی در یک عملیات غافلگیرانه وارد کارگاه شده و مقادیر قابل توجه داروهای تقلبی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: از کارگاه مذکور تعداد ۷۰۰ هزار قرص نیرو زا ، تعداد ۲۰ هزار شیشه آمپول، تعداد ۱۵ هزار آمپول نیرو زا در مارک های محتلف، تعداد ۶۰ لیتر مایع اصلی آمپول و تعداد ۳ دستگاه بسته بندی و پلمب دارو و ۲ دستگاه کپسول گاز و هوا کشف کردند.

حاجیان با اشاره به اینکه در این عملیات یک متهم دستگیر و تلاش برای دستگیری دیگر افراد مرتبط ادامه دارد بیان داشت: پس از تشکیل پرونده مقدماتی متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

این مقام ارشد انتظامی از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از فعالیت افراد سودجو در خصوص تهیه و توزیع داروهای غیرمجاز مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار