ایران جانبی

» کارگاه خیاطی در خیابان خیام قزوین آتش گرفت + تصاویر
کد خبر: 132846
تاریخ انتشار: 13 آوریل 2017 - 1:28
شاخص : معاون عمليات سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين از آتش سوزي يک کارگاه خياطي در خيابان خيام قزوين خبر داد.

به گزارش شاخص‌نیوز ، قدیر موسی خانی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آتش سوزی یک کارگاه خیاطی در خیابان خیام قزوین خبر داد.

وی افزود: طی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه ظهر روز یکشنبه بیستم فروردین ماه سال ۱۳۹۶، از آتش سوزی کارگاه خیاطی در خیابان خیام نبش کوچه شهید افشار کلانی خبر داده شد که بلافاصله تعداد سه دستگاه خودروی ویژه اطفاء حریق از ایستگاه های شماره یک ، ۲ و هفت این سازمان در محل حادثه حاضر شده و مشاهده کردند کارگاه خیاطی واقع در طبقه همکف این ساختمان طعمه حریق شده و دود بسیار شدیدی از قسمت فوقانی درب ورودی خارج می‌شود.

موسی خانی با اشاره به عدم حضور مالک و بسته بودن درب ورودی کارگاه خیاطی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل و بازگشایی درب ورودی با استفاده از دستگاه تنفسی و تجهیزات ویژه آتش نشانی وارد کارگاه شده و در کمترین زمان ممکن شعله های سرکش آتش را مهار و دود حاصل از آن را با استفاده از فن های فشار مثبت به بیرون از ساختمان تخلیه کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این آتش سوزی به هیچ کس صدمه ای نرسید و آتش نشانان پس از خاموش کردن کامل آتش و ایمن سازی محل با تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی و مالک به ماموریت خود پایان دادند.

پایان پیام/ د

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار