کارگران معترض متالوژی پودر ایران در مقابل استانداری قزوین تجمع کردند+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160497
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱:۳۹
امروز؛
شاخص : صبح امروز جمعی از کارگران شرکت متالوژی پودر ایران که یکی از واحدهای صنعتی باسابقه استان قزوین به شمار می‌رود در مقابل استانداری قزوین تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، صبح امروز جمعی از کارگران شرکت متالوژی پودر ایران که یکی از واحدهای صنعتی باسابقه استان قزوین به شمار می‌رود در مقابل استانداری قزوین تجمع کردند.

این کارگران معترض به علت ۶ماه حقوق معوقه‌ای که دارند در مقابل استانداری قزوین حضور یافته و از مسئولان خواستار رسیدگی به مشکلات خود شدند.

کارگران شرکت متالوژی پودر ایران در آستانه سال نو و ایام شب عید با مشکلات اقتصادی و معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند و این در حالی است که مدیران شرکت اقدامی در راستای پرداخت حقوق و معوقات آن‌ها انجام نداده‌اند.

این کارگران با وضعیت نامناسب اقتصادی توان تامین هزینه‌های زندگی را ندارند و از مسئولان و مدیران شرکت خواستار پرداخت حقوق و دست‌مزدها هستند تا بتوانند پاسخگوی خانواده‌های خود در آستانه سال جدید باشند.

لازم به ذکر است که از ابتدای سال تا کنون این کارگران در ۴ مرحله با پایگاه خبری شاخص تماس گرفته و مشکلاتشان را بیان کرده‌اند تا به گوش مسئولان استان برسد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار