کارگران و كارفرمايان سربازان خط مقدم عرصه اقتصادي هستند
کد خبر: 101437
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳
استاندار قزوين:
شاخص : استاندارقزوین با بيان اينكه کارگران و کارفرمایان در خط مقدم اقتصاد جامعه قرار دارند گفت: اين افراد سابقه پرافتخاری در دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و در تمام دوران های جمهوری اسلامی جهت تامین نیازها و استقلال کشور دارند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در نشست با نمایندگان کارگری و کارفرمایان استان قزوین ضمن گرامیداشت مقام کارگر و منزلت آنان اظهار کرد: کارگران و کارفرمایان در خط مقدم اقتصاد جامعه قرار دارند و سابقه پرافتخاری در دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و در تمام دورانهای جمهوری اسلامی جهت تامین نیازها و استقلال کشور دارند.

استاندار قزوین تصریح کرد: تکیه بر نیروی انسانی و باور عمومی اگر همه خود را مسئول بدانند، می تواند نمونه بارز پیشرفت و اقتصاد مقاومتی در کشور باشد.

این مسئول به نقش مهم کارگران در اقتصاد کشور اشاره و تاکید کرد: جامعه امروز برای توسعه، پیشرفت و تحقق اقتصاد مقاومتی بیش از پیش به همت کارگران نیاز دارد.

وی با اشاره به اهمیت تولید و کارآفرینی افزود: اقتصاد مقاومتی محقق نمی شود مگر یک تحول اساسی در مصرف کننده، کارفرما و کارگر ایجاد شود.

بابایی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هم در این نشست گفت: با برنامه و تلاش همه دستگاه ها درصدد هستیم نرخ بیکاری در استان را از ۱۱٫۷ درصد به ۱۰ درصد کاهش دهیم.

نمایندگان کارگری و کارفرمایان استان هم در این نشست به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند .

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار