کارگروهی ویژه برای بررسی علل گرانی‌ها در استان تشکیل می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 167608
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۳۱
بازرس کل سازمان بازرسی قزوین:
شاخص : بازرس کل سازمان بازرسی قزوین گفت: کارگروهی در بازرسی کل کشور برای گرانی‌ها و اتفاقات اخیر تشکیل شده و به سازمان بازرسی استان‌ها هم ابلاغ شده که این کارگروه راه‌اندازی شود.

عبدالله آقاعلیخانی بازرس کل سازمان بازرسی استان قزوین در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به وضعیت نابه سامان افزایش قیمت‌ها عنوان کرد: بخش اعظم رسیدگی به گران‌فروشی و یا گرانی‌ها مربوط به سازمان تعزیرات است.

وی افزود: سازمان بازرسی در مواردی که علل افزایش قیمت‌ها مربوط به دستگاه‌های اجرایی باشد مانند افزایش غیرمنطقی خودرو به مسئله ورود خواهد کرد.

بازرس کل سازمان بازرسی استان خاطرنشان کرد: اگر در دستگاه‌های دولتی در خصوص گرانی‌ها سوء جریاناتی باشد سازمان بازرسی با هماهنگی تعزیرات برای بررسی علت‌ها وارد عمل می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: کارگروهی در بازرسی کل کشور برای گرانی‌ها و اتفاقات اخیر تشکیل شده و به سازمان بازرسی استان‌ها هم ابلاغ شده که این کارگروه راه‌اندازی شود.

وی تصریح کرد: این کارگروه در طی این هفته در سطح استان قزوین هم تشکیل خواهد شد.

آقاعلیخانی افزود: تشکیل این کارگروه به معنای این نیست که به اصناف بگوییم گران نکنید بلکه وظیفه سازمان بازرسی فقط بررسی علت گرانی‌ها و نقش دستگاه‌های اجرایی و دولتی در این جریان است.

بازرس کل سازمان بازرسی استان قزوین با بیان اینکه سازمان به طور مستقیم به بخش خصوصی ورود نمی‌کند گفت: رسیدگی به امور صنف‌ها و بخش‌های خصوصی از سوی دستگاه‌های مربوطه انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار