نرخ آگهی‌ها در مطبوعات قزوین ساماندهی شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 167805
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۲۴
رئیس خانه مطبوعات استان:
شاخص : رئیس خانه مطبوعات استان قزوین گفت: طی صحبت‌هایی که داشتیم، قیمت آگهی‌ها سامان‌دهی و نرخ متعادلی مصوب شد تا شاهد این مشکلات نباشیم.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، محمدکریم کاظم پور رئیس خانه مطبوعات استان قزوین ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: وقتی کار را در خانه مطبوعات جدید شروع کردیم با بحران‌هایی مواجه بودیم.

وی افزود: بزرگترین گرفتاری ما در این دوره گسست بین خانه مطبوعات در ارتباط با مسئولین و پیگیری امور بوده است.

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین با بیان اینکه خانه مطبوعات نهاد رسمی و قانونی رسانه‌ها است، گفت: تلاش کردیم روابط و تعامل با سایر ارگان‌ها به صورت صنفی و رسمی انجام شود.

کاظم پور خاطرنشان کرد: با استاندار جلسه‌ای داشتیم تا رسیدگی به امور مربوط به رسانه‌ها را به خود این صنف واگذار کنند چراکه قبلا شاهد ناهماهنگی‌هایی در این حوزه بودیم.

این مسئول بیان کرد: در جلسه با استاندار تصویب شد تا کارگروه بررسی و رسیدگی به مشکلات رسانه‌ها تشکیل شود و یکی از مهمترین مصوبات هم راه‌اندازی دبیرخانه جشنواره مطبوعات بود.

وی در ادامه گفت: موضوع دیگری که سعی کردیم به طور زیربنایی به آن توجه کنیم مربوط به گرفتاری مطبوعات در حوزه نرخ آگهی‌ها بود چراکه اگر اقتصاد رسانه به درستی تامین نشود این مشکل ادامه خواهد داشت.

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین یادآور شد: چندین سال بود که قیمت آگهی‌های دولتی هیچ تغییری نداشت که برای اولین بار جلسه‌ای را برای حل و پیگیری این مشکل تشکیل دادیم.

نرخ آگهی‌ها در مطبوعات ساماندهی شد

کاظم پور افزود: طی صحبت‌هایی که داشتیم، قیمت آگهی‌ها سامان‌دهی و نرخ متعادلی مصوب شد تا شاهد این مشکلات نباشیم.

این مسئول اضافه کرد: بخشی از مشکلات ما هم مربوط به شهرداری‌ها است که قرار شد نشست مشترکی با مجمع شهرداران استان داشته باشیم و مسائل را بیان کنیم.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته در روز خبرنگار قولی را از شهردار سابق جهت تامین یک ساختمان برای خانه مطبوعات گرفتیم که به علت تغییرات در شهرداری به تعویق افتاد.

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین بیان کرد: با شهردار جدید جلسه‌ای داشتیم که قول مساعد برای افتتاح ساختمان خانه مطبوعات دادند که امیدواریم همزمان با جشنواره مطبوعات این اتفاق بیفتد.

کاظم پور گفت: پس از سال‌ها که مشکل بودجه‌ای برای خانه مطبوعات داشتیم طی تعامل با تهران توانستیم اعتبار قابل توجهی را برای خانه جذب کنیم.

این مسئول عنوان کرد: اعتبار جذب شده  حدود ۳۲میلیون تومان است که این بودجه بیشتر برای بخش رفاهی و آموزشی رسانه‌ها هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار