ایران جانبی

» کار جهادی تیری در چشم دشمنان است/ خدمات‌رسانی ۸۰۰ جهادگر قزوینی در مناطق سیل‌زده
کد خبر: 201685
تاریخ انتشار: 14 ژانویه 2020 - 12:37
مسئول بسیج سازندگی استان قزوین:
شاخص : مسئول بسیج سازندگی استان قزوین گفت: باتوجه به حادثه سیل امسال نیز هیچوقت سابقه نداشته که ۸۰۰ نفر جهادگر به استانی دیگر اعزام شوند که خوشبختانه ماموریت ما با موفقیت به اتمام رسید و پروژه‌ها افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، اجلاس عمومی مجمع جهادگران استان قزوین ظهر امروز با حضور آیت اله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، سرهنگ حمزه برین معاون اجرایی سپاه استان، سرهنگ صاق پور مسوول بسیج سازندگی سپاه استان، سرهنگ شیخ حسنی فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع)، نمایندگان ولی فقیه در سپاه ناحیه و سپاه شهرستان البرز و جهادگران عرصه سازندگی در سالن جلسات سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین برگزار شد.

سرهنگ مهدی صادق پور در این اجلاس با بیان اینکه حرکت‌های جهادی را از سال ۹۶ آغاز کردیم، اظهار کرد: صندوق‌های محله محور و محله یاری و حرکت جهادی در بسیج سازندگی پیگیری می‌شود و باتوجه به حوادثی که امسال رخ داد نیز هیئت‌های اندیشه‌ورز را پیگیری می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه حتما خیرین و جهادگران باید در عرصه حضور داشته باشند، افزود: باتوجه به حادثه سیل امسال نیز هیچوقت سابقه نداشته که ۸۰۰ نفر جهادگر به استانی دیگر اعزام شوند که خوشبختانه ماموریت ما با موفقیت به اتمام رسید و پروژه‌ها افتتاح خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین گفت: بسیج دانشجویی هم به صورت خودجوش پای کار بودند که به صورت ناحیه دیده شده و کار جهادی مانند یک تیر در چشم دشمنان ما است و در شرایط بحرانی نشان دادیم که خادم ملت هستیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه گاهی در انعکاس اخبار کارهای جهادی کوتاهی می‌کنیم، تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم که کادرسازی انقلاب در همین گروه‌های جهادی اتفاق می‌افتد و قرار بر این شده که از بین ۲۲ قشر بسیج نماینده داشته باشیم.

صادق‌پور ادامه داد: در صدد هستیم تا حرکت‌های جهادی از قالب اردو خارج شده و به صورت گفتمان جهادی دربیاید و از ظرفیت نخبگان در این مجامع استفاده می‌کنیم چراکه شرایط کنونی کشور نیز همت و تلاش جهادگران را می‌طلبد.

وی با بیان اینکه بسیاری از جهادگران استان قزوین در استان گلستان و لرستان حضور داشتند که در کمک به مردم سیل زده اقدام کردند، ابراز کرد: ۴۵۰ واحد مسکونی را در بحث ساخت و بازسازی در شهرستان‌های لرستان به دست بسیجیان و جهادگران استان قزوین انجام گرفت.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار