کانون خادمیاری به منظور ایجاد اشتغال در قزوین راه اندازی می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 157880
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۳:۳۴
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان:
شاخص : سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین از راه اندازی کانون خادمیاری کلینیک صنعت تولید و اشتغال به منظور ایجاد اشتغال در این استان خبر داد.

علی نبیئی در گفت وگو با خبرنگار شاخص، ضمن تبیین برنامه‌های دهه فجر نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در استان قزوین اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی در این دهه پیش‌بینی شده است که از موارد آن می توان به توزیع ۱۰۰ بسته موادغذایی بین نیازمندان، راه اندازی کانون خادمیاری کلینیک صنعت، تولید و اشتغال اشاره کرد.

وی افزود: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و جشن های پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ها و خدمات متنوعی را ویژه نیازمندان و محرومان تدارک دیده است.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین به آغاز توزیع وعده غذای گرم در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: در این ایام، توزیع ۴۰هزارپرس غذای گرم توسط خادمیاران رضوی در مناطق مختلف استان قزوین آغاز شده است.

نبیئی با اشاره به اینکه به همت نمایندگی آستان قدس رضوی استان قزوین کانون خادمیاری کلینیک صنعت، تولید و اشتغال به منظور ایجاد اشتغال راه اندازی می شود، یادآور شد: براساس این کانون و طرح، کارخانه‌هایی که به دلایل مختلف همچون مشکلات مدیریتی، بدهی بانکی و بسیاری از مشکلات دیگر توقیف و یا غیر فعال شده، شناسایی و با کمک خیرین، سرمایه گذاران و کارگران همان شرکت ها به چرخه تولید برگردانده می‌شوند.

وی اضافه کرد: در ایام دهه فجر کانون های خادمیاری متعددی از جمله افتتاح چهلمین کانون خادمیاری به مناسبت آغاز چهلمین سال انقلاب اسلامی در شب ۲۲ بهمن ماه سال جاری افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار