بارش‌های رگباری و گاهی همراه با رعد و برق در ارتفاعات استان/ کاهش دما تا اوایل روز شنبه ادامه خواهد داشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96995
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۲۶
کارشناس هواشناسی:
شاخص : کارشناس هواشناسی با بیان اینکه برای امروز پدیده وزش باد پیش بینی شده است، گفت: روز پنجشنبه جریانات شمالی غالب و کاهش دما پیش بینی می‌شود که در ارتفاعات استان پدیده مه و بارش ها به صورت برف و باران را خواهیم داشت.

ندا مشاطان کارشناس هواشناسی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به اینکه جو ناپایدار از روز گذشته وارد منطقه شده است، اظهار داشت: طبق برآورد نقشه‌ها تا پایان هفته این وضعیت در استان ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه پیش بینی کرد: به طور متناوب بارش‌های رگباری و گاهی همراه با رعد و برق را در ارتفاعات شاهد باشیم.

این کارشناس با بیان اینکه برای امروز پدیده وزش باد پیش بینی شده است، اضافه کرد: روز پنجشنبه جریانات شمالی غالب و کاهش دما پیش بینی می‌شود که در ارتفاعات استان پدیده مه و بارش ها به صورت برف و باران را داشته باشیم.

مشاطان با اشاره به اینکه کاهش دما تا اوایل روز شنبه ادامه خواهد داشت، ابراز کرد: در روزهای پایانی هفته دمای هوا حتی به صفر درجه هم خواهد رسید.

وی با اعلام اینکه این روند تا پایان هفته ادامه داشته باشد افزود: کمترین دما در آوج با ۵ درجه سانتی گراد و بالاترین دما در رازمیان با ۲۳ درجه بوده است.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار