کاهش قیمت در بازار آهن‌آلات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 171160
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱:۴۸
شاخص : روز گذشته روند بازار آهن‌آلات معکوس شد و شاهد تغییر رویه قیمت‌ها در این بازار بودیم.

به گزارش شاخص نیوز: با توجه به افزایش قیمت ها در هفته گذشته، تغییر رویه بازار اهن الات در اولین روز از هفته جاری موجب ایجاد شوک بزرگی در بازار شد.

خبر های بازار آهن حاکی از کاهش قیمت های میلگرد اجدار، نبشی، ناودانی و برخی از کارخانه های تیرآهن می باشد. روز گذشته قیمت ها در بخش میلگرد اجدار بطور میانگین ۲۰۰ تومان کاهش یافت.

کارخانه میلگرد شاهرود پس از پنج روز اعلام قیمت نمود، در روز گذشته قیمت میلگرد سایز ۱۴ خود را ۴۵۰ تومان کاهش داد که این میزان در مقایسه با دیگر کارخانه ها بیشترین کاهش قیمت بوده است. همچنین کارخانه میلگرد سازی آناهیتای گیلان نیز از این کاهش قیمت ها مستثنا نبوده و در روز گذشته ۶۰ تومان نرخ های خود را کاهش داده است. این کارخانه میلگرد سازی در مقایسه با دیگر کارخانه ها کمترین کاهش قیمت را تجربه کرده است.

اما این روند نزولی تنها در بخش میلگرد ها نبوده و به بخش نبشی ها نیز سرایت کرده است. قیمت نبشی ها در اولین روز از هفته جاری بطور میانگین ۱۵۰ تومان کاهش یافت. در حال حاضر قیمت نبشی ۵ ناب تبریز ۴۵۷۰ تومان می باشد.

به دنبال افت قیمت نبشی ها، ناودانی ها نیز از این روند پیروی کرده و کاهش یافتند. کارخانه ناب تبریز قیمت ناودانی خود را در تمامی سایز ها ۲۰۰ تومان کاهش داد. در حال حاضر قیمت ناودانی در حدود ۴۵۶۰ تومان می باشد.

قیمت تیرآهن نیز در بنگاه تهران با کاهش رو به رو شد. اما این کاهش قیمت ها بسیار چشمگیر بود. قیمت تیراهن بطور میانگین ۵۰ هزار تومان کاهش یافت. در حال حاضر قیمت تیرآهن سایز ۲۰ ذوبی اصفهان یک میلیون و ۲۶۲ هزار تومان می باشد.

منبع: ایران جیب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار