کاهش قیمت مرغ در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 142061
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
معاون اقتصادی استاندار خبر داد
شاخص : معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: عرضه مرغ منجمد در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف تا زمان کاهش محسوس قیمت مرغ گرم ادامه خواهد یافت .

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار قزوین در جلسه ستاد تنظیم بازار استان  اظهار کرد: مرغ منجمد قزوین به لحاظ مدت زمان ذخیره سازی و کیفیت بسته بندی ، تفاوت زیادی با مرغ گرم ندارد و مورد استقبال خانواده های قزوینی می باشد و عرضه آن در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف تا زمان کاهش محسوس قیمت مرغ گرم ادامه خواهد یافت .

وی اضافه کرد: مراکز عرضه گوشت ، فروشگاه های بزرگ و تعاونی های مصرف به هراندازه که نیاز داشته باشند مرغ منجمد ذخیره سازی شده و با مراجعه به اداره پشتیبانی امور دام استان می توانند نسبت به تهیه و عرضه مرغ منجمد اقدام کنند .

حبیبی در ادامه این نشست از خرید بیش از ۱۹۰ هزار تن گندم از زمان آغاز خرید تضمینی گندم تاکنون در استان خبر داد و گفت: این مقدار گندم در ۳۲ مرکز و در آرامش کامل و بدون هرگونه وقفه در خرید و معطلی برای کشاورازان انجام شده است .

معاون اقتصادی استاندار توضیح داد : طبق دستور العمل ، ۵۰ درصد بهای گندم خریداری شده بصورت نقد پرداخت می شود که عملیات پرداخت نقدی از دهم تیرماه آغاز شده است .

وی درخصوص خرید تضمینی محصول جو نیز گفت: تاکنون بیش از ۱۱ هزار تن جو از کشاورزان و از طریق بورس خریداری شده که تمام مبالغ مشخص شده برای خرید تضمینی بطور کامل به کشاورزان پرداخت شده است .

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار