کاهش ۱۰ درصدی حوادث ناشی از کار در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97172
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۱۷
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اعلام كرد
شاخص : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: حوادث ناشی از کار در 11 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 10 درصد کاهش یافته است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مسعود بابایی با اعلام اینکه حوادث ناشی از کار در ۱۱ ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد کاهش یافته است، اظهار کرد: در این مدت ۵۰۴ مورد حادثه ناشی از کار در قزوین گزارش شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اعلام اینکه در این مدت ۳۶٫۵ درصد آمار فوت کارگران بر اثر حوادث ناشی از کار  کاهش داشته است گفت: امسال همچنین ۲۱ مورد حادثه ناشی از کار در محیط های تولیدی استان گزارش شده است.

این مسئول ادامه داد: نیمی از حوادث منجر به مرگ کارگران در بخش صنعت ساختمان رخ داده است.

بابایی با اشاره به اینکه نقش نیروی انسانی در چرخه تولید نقش انکار ناپذیر است، بیان کرد: در این زمینه توجه به جایگاه نیروی انسانی در چرخه کار و تولید و نقش آن در جامعه بسیار ضروری است.

وی با بیان اینکه حوادث ناشی از کار آسیب های جبران ناپذیر مادی و معنوی از خود در جامعه بر جای می گذارد، ابراز امیدواری کرد: با رعایت مسائل و نکات ایمنی از سوی پیمانکاران، صاحب کاران و کارگران شاهد کاهش قابل توجه حوادث ناشی از کار در استان باشیم.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “کاهش ۱۰ درصدی حوادث ناشی از کار در قزوین”

  1. علی گفت:

    آقای مدیر کل با رکود اقتصادی مخصوصا” در بخش صنعت ساختمان اصلا” کاری مگر مانده که حوادث آن کاهش یابد!!! حداقل به فهم وشعور مردم توهین نکنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار