کاهش ۲۰ درصدی قیمت سفر به عتبات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 169701
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
شاخص : مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با وجود نابسامانی بازار ارز هیچ گونه افزایش قیمتی در بسته سفرهای عتبات عالیات نداشتیم.

به گزارش شاخص نیوز: مرتضی آقایی مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارتاظهار کرد: با وجود نابسامانی بازار ارز، هیچ گونه افزایش قیمتی در بسته سفرهای عتبات عالیاتنداشتیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در شرایط فعلی که اوضاع بازار ارز با نابسامانی روبرو است، خوشبختانه هزینه سفر به عتبات عالیات با ارز دولتی تامین می‌شود و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: در حال حاضر هزینه دریافت ویزای زائران سفر به عتبات ۱۷۰ هزار تومان تمام می‌شود و هیچ یک از خدمات مورد ارائه با مسئله افزایش قیمت مواجه نیست.


بیشتر بخوانید: تسهیلات ۵۰۰ هزار تومانی ویژه ساکنان مناطق محروم برای زیارت عتبات


آقایی همچنین یادآور شد: بر اساس آخرین گزارش‌ها هم اکنون قیمت سفرهای ارزان قیمت مبلغ ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان تمام می‌شود و قیمت سفرهای هوایی به عتبات عالیات نیز یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است.

وی تاکید کرد: همچنان به مردم توصیه می‌کنیم که برای سفر به عتبات عالیات در کاروان‌های مجاز دفاتر زیارتی تحت نظارت سازمان حج و زیارت ثبت نام کنند و در نظر داشته باشند که کاروان‌های غیرمجاز فاقد هر گونه پوشش بیمه‌ای برای زائران هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار