کاهش ۳۹ هزار خانوار دریافت‌کننده نفت سفید در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64357
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۲۹
با اجراي طرح پايش صورت گرفت
شاخص : مدیر شرکت توزیع فرآورده های نفتی استان گفت: با اجراي طرح پایش 39 هزار خانوار دريافت‌كننده نفت سفيد در قزوين كاهش يافت.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حسین عادلی از آغاز طرح توزیع سوخت براساس پیمایش خبر داد و اظهار کرد: این طرح براساس مصوبه هیئت وزیران مبنی بر اختصاص سوخت ناوگان دیزلی براساس پیمایش آنان در نظر گرفته شده است.

مدیر شرکت توزیع فرآورده های نفتی استان قزوین با اشاره به اجرای طرح پایش آماری نفت سفید در استان قزوین، اعلام کرد: براین اساس تعداد خانوارهای دریافت کننده نفت سفید در استان پیش از این ۸۹ هزار خانوار بود که با اجرای این طرح و سرشماری دقیق صورت گرفته، این رقم امسال به ۳۹ هزار خانوار کاهش یافته است.

این مسئول همچنین با اشاره به تعطیلی سه جایگاه سوخت CNG در این استان، خاطرنشان کرد: متاسفانه مشکلات این جایگاهداران که ارائه کننده خدمات عمومی هستند مربوط به بدهی صاحبان آن است که با برطرف شدن این مهم، آنان می توانند به فعالیت دوباره خود ادامه دهند.

عادلی در انتها اضافه کرد: ۷۶ جایگاه عرضه سوخت CNG به همراه ۸۶ مجتمع سوخت رسانی وظیفه تامین سوخت در استان قزوین را به عهده دارند و در این زمینه قزوین از شاخصه های مطلوبی نسبت به سایر استان های کشور برخوردار است و در عین حال نیز ۱۲ جایگاه سوخت در حال احداث نیز داریم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار