ایران جانبی

» کدام بازیگر زن در ستایش مدل شد؟ +تصاویر
کد خبر: 198405
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
شاخص : مینا دلشاد، یکی از بازیگران فصل سوم مجموعه تلویزیونی «ستایش» بود؛مجموعه‌ای بسیار پرطرفدار که چند شب پیش به پایان راه خود در فصل سوم رسید وو پرونده حشمت فردوس و ستایش و دیگران را فعلا بسته شد.

به گزارش شاخص نیوز: مینا دلشاد، یکی از بازیگران فصل سوم مجموعه تلویزیونی «ستایش» بود؛ مجموعه‌ای بسیار پرطرفدار که چند شب پیش به پایان راه خود در فصل سوم رسید و پرونده حشمت فردوس و ستایش و دیگران را فعلا بست تا شاید در سال‌های آینده با فصل چهارمی به کنداکتور شبکه سه بازگردد. «ستایش»، سریالی کاملا منطبق با نکاتی بود که صدا و سیما سال‌هاست قصد دارد با تأسی به آن‌ها الگوهای مورد نظر خودش را ترویج دهد؛ الگوهایی مبتنی بر خانواده سنتی، روابط سنتی. در این الگوها، حمله به اردوگاهی که در آن زنان سال‌هاست برای کسب حقوق مغفول خود تلاش می‌کند، یکی از مهم‌ترین دستاویزهاست. زن ایرانی، آن‌طور که ستایش می‌خواهد، زنی است که به طور مثال با چندهمسری کوچک‌ترین مشکلی نباید داشته باشد.

به گزارش ایران آرت او که بازیگر نقش عزت، زنی با لهجه مشهدی بود، در یکی از قسمت‌های پایانی «ستایش» بیشتر به چشم آمد؛ آن‌جا که در مقابل درخواست همسرش برای طلاق، مقاومت کرد و گفت حاضر است همچنان همسر «حمید» بماند با این‌که او می‌خواهد همسری تازه اختیار کند. او می‌گوید من را طلاق نده، هر کاری می‌خواهی بکن فقط «سایه‌ات را از سرم برندار».

کدام بازیگر زن در ستایش مدل شد؟ +تصاویر

کدام بازیگر زن در ستایش مدل شد؟ +تصاویر

بدیهی است که هر بازیگری در دنیای حرفه‌ای هنرهای تصویری می‌تواند در نقشی ظاهر شود که با باورهای شخصی‌اش فاصله دارد؛ مثل همین فاصله‌ای که «عزت» همسر شهرستانی و ساده و سنتی «حمید» در سریال دارد با مینا دلشاد در صفحه اینستاگرامش. اساسا حرفه بازیگری اتفاقا آن‌جاها جذاب‌تر است که بازیگران، نقش‌هایی را می‌پذیرند که چندان به خودشان شبیه نیست.

شمایل مطلوب زن ایرانی برای «ستایش» و برای اهالی تلویزیون آن «عزت» ساده و پاک و سربه‌زیر و سربه‌راه است و چنین شمایلی را مینا دلشاد برای آن‌ها برساخته است؛ دختری بیست‌وهشت‌ساله که هیچ شبیه «عزت» نیست.

منبع: صراط

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار