کرامت انسانی و ارزش‌های اخلاقی سرلوحه کار رسانه‌ها قرار گیرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 143514
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۳۹
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الامر(عج):
شاخص : نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الامر(عج) گفت: ویژگی رسانه‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران این است که با نگاه عدالت محوری، کرامت انسانی و ارزش‌های اخلاقی خبر تولید و تحلیل کرده و در عرصه حضور می‌یابند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت الاسلام علی معبودی نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الامر(عج) استان قزوین صبح امروز به مناسبت روز خبرنگار از تحریریه پایگاه خبری شاخص نیوز بازدید کرد.

وی ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار و گرامیداشت شهادت شهید محمد صارمی اظهار کرد: امروز خبرنگاران و اصحاب رسانه یکی از عناصر تاثیرگذار در جوامع هستند.

معبودی با بیان اینکه رسانه‌ها باید صدای مردم و پیام‌رسان ان‌ها باشند ابراز کرد: این قشر در عین مظلومیت، بزرگترین خدمت را به جامعه بشریت ارائه می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الامر(عج) گفت: ویژگی رسانه‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران این است که با نگاه عدالت محوری، کرامت انسان و ارزش‌های اخلاقی خبر تولید و تحلیل کرده و در عرصه حضور می‌یابند.

وی تشریح کرد: امروز با چالش جهانی‌سازی مواجه هستیم که می‌خواهند دنیا را به سوی فرهنگ و سبک زندگی غربی هدایت کند.
معبودی تصریح کرد: رسالت رسانه‌های انقلابی این است که مردم را در مقابل این هجوم نابرابر آگاه نمایند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الامر(عج) استان افزود: پایگاه خبری شاخص‌نیوز همان گونه که از نامش پیداست باید در قزوین پیشرو و معیاری برای دیگر رسانه‌ها باشد که تاکنون هم در این زمینه موفق عمل کرده است.

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات مجموعه شاخص نیوز تاکید کرد: امیدواریم شاهد موفقیت بیشتر این پایگاه خبری در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی بخصوص در مسیر تحقق راهبردهای مقام معطم رهبری باشیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار