کسب مدال برنز توسط ژیمناست قزوینی در مسابقات قهرمانی مردان آسیا - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85656
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۴۶
دبیر فدراسیون ژیمناستیک خبر داد:
شاخص : دبیر فدراسیون ژیمناستیک از کسب مدال برنز توسط یکی از ژیمناست‌های قزوینی در مسابقات قهرمانی مردان آسیا خبر داد.

کامران داودی دبیر فدراسیون ژیمناستیک دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار ورزشی شاخص، با اشاره به حضور مقتدرانه تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان ایروبیک ژیمناستیک کشور در مسابقات برون مرزی گفت: مسابقات قهرمانی مردان آسیا با حضور ۲۴۲ ورزشکار از ۱۰ کشور آسیایی از روز جمعه ۲۰ آذر ماه آغاز شده و تا ۲۲ آذر ماه در شهر هوشی مین ویتنام ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این دوره از مسابقات ژیمناست‌هایی از کشورهای استرالیا، چین، کامبوج، هنگ کنگ، ایران، ژاپن، مغولستان، جمهوری کره (کره جنوبی)، تایلند و ویتنام و در سه گروه سنی ۱۲تا۱۴ سال ،  ۱۵ تا ۱۷ سال و بالای ۱۸ به رقابت پرداختند.

دبیر فدراسیون ژیمناستیک خبرداد: تیم‌های ملی ۳نفره ، ۵ نفره و ۲ نفر از ایران بصورت انفرادی در گروه سنی جوانان توانستند به فینال مسابقات راه یابند.

وی در ادامه افزود: تیم ملی سه نفره جوانان کشور با عضویت سهند صفی زاده ، علیرضا نبی پور و امیرحسین بنی اسد مشترکاً با تیم کره جنوبی بعد از تیم های ویتنام که در جایگاه اول و دوم ایستادند در جایگاه سوم قرار گرفته  و موفق به کسب مدال برنز شوند.

داودی خاطرنشان کرد: علیرضا نبی پور یکی از ژیمناست‌های قزوینی است که عضو تیم ملی جوانان ایروبیک ژیمناستیک کشور بوده و مربیگری او بر عهده امین ارباب قهرمان  تیم ملی ایروبیک ژیمناستیک می باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار