امثال آوینی و سلحشورها با دستور و بخشنامه محبوب نشدند
کد خبر: 99740
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴
شاخص : بازیگر سینما و تلویوزیون در واکنش به یادداشت روزگذشته روزنامه آفتاب یزد گفت: یادداشتی که در آن گفته شده محبوبیت مرحوم سلحشور دستوری است، یادداشتی مغرضانه و جاهلانه است و کسی که این یادداشت را نوشته انسانی جاهل و ناآشنا با عزت خداوند بوده است.

به گزارش شاخص نیوز، امیر حسین مدرس بازیگر سینما وتلویزیون در واکنش به یادداشت روزنامه آفتاب یزد و هجمه به مرحوم سلحشور گفت: اگر مراد نویسنده این یادداشت این باشد که امثال سید مرتضی آوینی و فرج الله سلحشورها به واسطه دستور و بخشنامه محبوب شدند، کاملا در اشتباه هستند.

وی افزود: تمامی کسانی که در تشییع مرحوم آوینی شرکت کردند، کسانی که در تشییع شهدای گمنام و شهدای غواص شرکت کردند و جمعیت عظیمی که در تشییع مرحوم سلحشور شرکت کردند، هیچ کدام با بخشنامه و دستور در این مراسم حاضر نشده بودند.

بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه شهید آوینی و مرحوم سلحشور منتقد جدی همین رسانه‌ها بودند اظهار داشت: محبوبیت دستوری نیست و به دست خداوند است و مردمی هم که در این برنامه‌ها شرکت می‌کنند بر اساس عزتی که خداوند به بندگانش عطا کرده است در این برنامه‌ها شرکت می‌کنند.

مدرس با بیان اینکه کسی به مردم سراسر دنیا بخشنامه نکرده بود که مخاطب سریال یوسف پیامبر باشند عنوان کرد: یادداشتی که در آن گفته شده محبوبیت مرحوم سلحشور دستوری است، یادداشتی مغرضانه و جاهلانه است و کسی که این یادداشت را نوشته انسانی جاهل و ناآشنا با عزت خداوند بوده است.

منبع: دانا 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار