کشتی نوح(ع) به آب انداخته شد +تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 72114
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۳۵
به نشانه هشدار درباره تغییرات اقلیمی؛
شاخص : در ادامه برگزاری پویش‌های همسو با کنفرانس تغییرات اقلیمی در پایتخت فرانسه، ماکت کشتی نوح(ع) همراه با حیواناتی ساختگی به آب انداخته شد.
به گزارش  پایگاه شاخص، به نشانه هشدار درباره تغییرات آب و هوایی، ماکت کشتی نوح(ع) همراه با حیواناتی ساختگی در پاریس به آب انداخته شد.

براساس این گزارش، در ادامه برگزاری پویش‌های همسو با کنفرانس تغییرات اقلیمی که قرار است از سی‌ام نوامبر تا یازدهم دسامبر در فرانسه برگزار شود، ماکت کشتی نوح(ع) روز شنبه در پاریس به آب انداخته شد.

در این کشتی ۱۴۰ مجسمه حیوانی که از مواد قابل بازیافت تهیه شده است، وجود دارد.

«گاد وای» هنرمند فرانسوی می‌گوید: هنرهای مردمی نوعی بازی همیشگی است. هدف این است کودکان و خانواده‌ها پس از گرفتن عکس، آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند. پیشنهاد آنان ارائه راه حل‌هایی برای مشکل تغییرات اقلیمی خواهد بود. مطمئناً پیشنهادهای مختلفی خواهیم داشت که برخی اوقات جالب و عجیب خواهند بود. همه این پیشنهاد‌ها و عکس‌ها در مدت برگزاری کنفرانس تغییرات اقلیمی پخش خواهند شد.

این مجموعه از مجسمه‌ها بیست و هفتم سپتامبر پاریس را ترک می‌کند و به مدت ۸ هفته در دیگر شهرهای فرانسه به نمایش گذاشته می‌شود و سپس به محل برگزاری کنفرانس تغییرات اقلیمی بازخواهد گشت.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: ابنا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار