کشف بزرگترین انبار احتکار لوازم رادیاتور و پکیج در روستای ابراهیم‌آباد آبیک - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170490
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۳:۲۸
صبح امروز انجام شد؛
شاخص : با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه آبیک، بزرگترین انبار احتکارکننده لوازم رادیاتور و پکیج در روستای ابراهیم‌آباد این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار شاخص، در ماه‌های گذشته برخی افراد سودجو و فرصت طلب با بهانه‌هایی همچون موضوع تحریم‌ها و برجام و… مبادرت به احتکار و گران فروشی می‌کنند به نحوی که هر روز شاهد افزایش قیمت در برخی کالاها و اجناس می‌باشیم که عموما ارتباطی به موضوع تحریم ها ندارد.

در همین راستا دستگاه‌های امنیتی در قزوین با شناسایی محتکران تاکنون توانسته‌اند دو انبار احتکار لوازم خانگی و یک انبار احتکار دارو و لوازم پزشکی در استان را کشف و ضبط نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اعلام حمایت از برخورد قاطع نهادهای امنیتی با محتکران گفت: نابسامانی فعلی در بازارها کم سابقه بوده و بخش عمده این نابسامانی به دلیل عملکرد ضعیف دستگاه های اجرایی نسبت به اقدامات نظارتی خود بوده است.

صبح امروز در تازه‌ترین اقدام سازمان اطلاعات سپاه صاحب الامر(عج)، بزرگترین انبار احتکارکننده لوازم رادیاتور و پکیج در استان قزوین کشف شده است.

سرگرد پاسدار عباس درزی، جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک دقایقی پیش با در گفتگو با خبرنگار شاخص‌نیوز از کشف بزرگترین انبار احتکارکننده‌ لوازم رادیاتور و پکیچ در این شهرستان خبر داد.

این مقام مسئول در سپاه شهرستان آبیک افزود: طی ساعات اخیر و با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه استان قزوین، بزرگترین انبار احتکارکننده لوازم سرمایشی و گرمایشی در روستای ابراهیم‌آباد از توابع شهرستان آبیک در استان قزوین شناسایی شد.

وی افزود: در این سوله حدودا هفت هزار نوع رادیاتور، پکیچ، فن کویل و انواع قطعات مربوطه با ارزش بیش‌از ۱۴میلیارد تومان کشف و با هماهنگی دستگاه قضایی پلمپ شد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) با تاکید بر عزم جّدی سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با مفسدان اقتصادی بویژه احتکارکنندگان کالا گفت: سپاه شهرستان آبیک با همکاری سایر مجموعه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی، از هیچ تلاشی در راستای  برخورد با محتکران و برهم‌زنندگان نظم بازار دریغ نخواهد کرد.

وی با توجه به ابلاغ اخیر فرمانده سازمان بسیج مستضعفین به منظور بهره‌گیری از شبکه اطلاعاتی بسیج مردمی ، از عموم شهروندان درخواست کرد تا سودجویان و انبار‌های احتکار کالا و مایحتاج را به سامانه ۱۱۴ اطلاعات بسیج گزارش نمایند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار