کشف بیش از ۲ تن خمیر مرغ غیر قابل مصرف در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60621
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴
توسط دامپزشکی قزوین صورت گرفت
شاخص : مسئول نظارت بر بهداشت عمومی اداره دامپزشکی شهرستان قزوین از کشف و ضبط بیش از 2تن خمير مرغ غیرقابل مصرف توسط شبکه دامپزشکی در قزوین خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، صادق حیدری از کشف و ضبط ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم خمیر مرغ در قزوین خبر داد و اظهار کرد: به دنبال بازدید های واحد نظارت بر بهداشت عمومی، اداره دامپزشکی قزوین این مقدار خمیر مرغ را در یکی از مراکز بسته بندی فرآورده های خام دامی کشف و ضبط کرد.

مسئول نظارت بر بهداشت عمومی اداره دامپزشکی شهرستان قزوین اعلام کرد: در بازدیدهای ادواری بازرسان دامپزشکی از مراکز بسته بندی گوشت ومرغ، کارشناسان پس از بازدید واحد به یک خودروی سردخانه‌دار مشکوک شده که پس از بازدید سردخانه خودرو، محموله‌ای از خمیر مرغ مشاهده شد.

این مسئول در ادامه افزود: پس از بررسی‌های اولیه و اظهارات صاحب محموله مشخص شد خمیر مرغ موجود در خودرو به مقصد یکی از شرکت‌های تولید سوسیس و کالباس بارگیری شده که پس از ورود به مقصد به دلیل عدم کیفیت مناسب برگشت داده شده است.

حیدری با اشاره به معدوم‌سازی محموله مذکور و ارجاع پرونده تخلف به مراجع قضایی به شهروندان، گفت: سوسیس و کالباس مصرفی خود را از شرکت های معتبر خریداری کنند.

وی در پایان از تمامی شهروندان درخواست کرد: تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مشابه موارد را از طریق سامانه ۱۵۱۲ و یا شماره پیامک ۵۰۰۰۱۵۱۲ به دامپزشکی اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار