کشف بیش از ۱۰ کیلوگرم تریاک در تاکستان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 153105
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲:۳۰
شاخص :  فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از کشف 10 کیلو و 700 گرم موادمخدر از نوع تریاک با دستگيري دو سوداگر مرگ در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ رسول فراهانی فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از کشف ۱۰ کیلو و ۷۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک با دستگیری دو سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه فردی از یکی از استان های غربی مقادیری مواد مخدر را جهت فروش به این شهرستان انتقال می دهد، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این ماموران با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان پس از بررسی صحت و سقم موضوع با برنامه ریزی و هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شدند افزود: ماموران موفق به شناسایی خودروی پژو ۴۰۵  حامل موادمخدر در ورودی یکی از روستاهای تاکستان شدند.

فراهانی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو مقدار ۱۰ کیلو و ۷۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک که به نحو ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و ۲ نفر متهم نیز در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مردم با پلیس از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار