کشف بیش از ۱۳۰ میلیارد کالای قاچاق در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175559
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
فرمانده انتظامی استان خبر داد:
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف انواع کالای قاچاق بالغ بر 132 میلیارد و 877 میلیون ريال در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

سردار مهدی محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، کرد: پلیس قزوین در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به “حمایت از کالای ایرانی” نامگذاری شده است، برخورد با قاچاقچیان در اولویت ماموریت های پلیس قرار دارد.

️ این مقام ارشد انتظامی افزود: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان یکی از اولویت های پلیس در برخورد با جرائم با برنامه ریزی و تدابیر صورت گرفته این ماموریت با تلاش شبانه روزی در این فرماندهی اجرا می شود.

محمودی خاطر نشان کرد: لوازم یدکی در صدر کالای قاچاق کشف شده و داروی پزشکی ، مواد خوراکی ،سوخت ،موتور سیکلت در رتبه‌های بعدی کشفیات در ۶ ماهه اول سال جاری قرار دارند.

فرمانده انتظامی استان اضافه کرد: ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده در ۶ ماهه نخست امسال بالغ بر ۱۳۲میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال می باشد.

وی با اشاره به افزایش ۱۷ درصدی دستگیری قاچاقچیان کالا تصریح کرد: در این مدت در خصوص تشکیل پرونده در حوزه کالای قاچاق ۱۷ درصد افزایش و در زمینه پرونده‌های کالای قاچاق بالای یک میلیارد ریال ۳۸ درصد نیز رشد داشته است.

محمودی در پایان با تاکید بر اینکه پلیس استان با استفاده از تمام توان و تجهیزات با هرگونه قاچاق کالا با جدیت مقابله می کند یادآور شد: کاهش قاچاق کالا و ارز نیازمند حرکت ملی و اهتمام تمام دستگاه ها و نهاد ها می باشد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار