کشف بیش از ۱۹کیلو موادمخدر و تصادفی که عامل مرگ راننده‌اش شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 188152
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱:۴۴
اخبار پلیس قزوین؛
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف بیش از 19 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در این استان خبر داد.

سرهنگ مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی انجام اقدمات اطلاعاتی ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد فردی با یک دستگاه خودرو سواری “پراید” قصد دارد مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از یکی از استان های مرکزی به استان قزوین منتقل کند.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از انجام هماهنگی قضائی لازم و تشکیل ۲ اکیپ از ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ماموران این پلیس با کنترل محور “بوئین زهرا – قزوین” موفق به شناسایی  و سرانجام توقیف خودرو مورد نظر در قزوین شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در بازرسی ماموران از خودرو مقدار تقریبی ۱۹ کیلو و ۵۵۴ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یک نفر دستگیر شد.

حاجیان در پایان گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

کشف ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان البرز

سرهنگ بهرام منصوری اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و فرآورده های سوختی ماموران پلیس آگاهی شهرستان “البرز”، حین گشت زنی در آزادراه  “قزوین – کرج”، به یک دستگاه خودروی “نیسان وانت” مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی در ادامه گفت: در بازرسی از این خودرو  ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی البرز در پایان ارزش سوخت قاچاق کشف شده را بالغ بر ۴۰ میلیون ریال عنوان کرد.

ناکامی مسافر اتوبوس در انتقال مواد مخدر در قزوین

سرهنگ بیژن خدائی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر حین کنترل خودرو های عبوری در عوارضی آزاد راه “قزوین – زنجان” در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس به یک نفر از مسافران مشکوک شدند.

وی در ادامه گفت: ماموران در بازرسی از وسایل همراه مسافر مورد نظر مقدار تقریبی یک کیلو مواد مخدر از نوع شیشه کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اضافه کرد: متهم پس از انتقال به مقر پلیس و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

کشف سوخت قاچاق درآبگرم

سرهنگ منصور خدائی اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و فرآورده های سوختی ماموران انتظامی شهرستان “آوج” – بخش “آبگرم”، حین گشت زنی ، به یک دستگاه خودروی “نیسان وانت” مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی در ادامه گفت: با بررسی مدارک مشخص شد راننده خودرو مورد نظر فاقد مجوز حمل سوخت  بوده و در بازرسی از این خودرو مقدار تقریبی ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی آوج افزود: در پایان ارزش سوخت قاچاق کشف شده را بالغ بر ۴۰ میلیون ریال برآورد کرد.

یک کشته در واژگونی خودرو سمند در بوئین زهرا

سرهنگ بیگلری اظهار کرد: ساعت ۲۲:۱۵ شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع واژگونی یک دستگاه سواری “سمند” در محور ” بوئین زهرا – ساوه ” حوالی “آراسنج” بلافاصله ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه سواری سمند واژگون که بر اثر آن راننده خودرو بر اثر شدت ضربه در دم فوت کرده است.

این مسئول تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را عدم توجه به جلو راننده اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان قزوین در پایان به رانندگان توصیه کرد: ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی،هنگام خستگی و خواب آلودگی از رانندگی خودداری و پس از استراحت به مسیر خود ادامه دهند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار