کشف بیش از ۲۰کیلوگرم گوشت مرغ فاسد در یک رستوران - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 171581
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۲۴
رییس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین:
شاخص : رییس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین از کشف و توقیف مقادیری گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته در یک رستوران بین راهی واقع در قزوین خبر داد.

دکتر عیسی یزدی رییس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت شاخص، اظهار کرد: پیرو بازدید مشترک بازرس واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره دامپزشکی که در معیت کارشناسان ادارات صنعت ، معدن و تجارت ، بهداشت و درمان و میراث فرهنگی و جهانگردی از یک رستوران بین راهی صورت گرفت، مقدار ۲۲ کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته در یک رستوران بین راهی کشف و ضبط و پرونده برای بررسی به مراجع قضایی ارجاع گردید.

وی افزود: هدف دامپزشکی از انجام گشت مشترک را برخورد با واحدهای  متخلف عنوان کرد و افزود: با عنایت به شعار سازمان دامپزشکی مبنی بر دام سالم غذای سالم انسان سالم، این اقدامات در راستای ارتقا سطح  بهداشت و سلامت مردم و همچنین امنیت و ایمنی غذایی انجام می‌شود.

این مسئول در پایان از عموم مردم شریف خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف، اعم از مشاهده فرآورده خام دامی تاریخ مصرف گذشته و مشاهده گوشت قرمز بدون لیبل و مهر دامپزشکی، از خرید اینگونه موارد جدا خودداری نموده و مراتب را در اسرع وقت به اداره دامپزشکی شهرستان از طریق سامانه ۱۵۱۲ اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار