کشف بیش از ۶ کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری دو سوداگر مرگ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146057
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۶:۲۲
 رییس پليس مبارزه با موادمخدر استان خبرداد
شاخص :  رییس پليس مبارزه با موادمخدر استان از کشف 6 کیلو و 880 گرم تریاک با دستگيری دو سوداگر مرگ در اين استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ بیژن خدایی رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف ۶ کیلو و ۸۸۰ گرم تریاک با دستگیری دو سوداگر مرگ در این استان خبر داد.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان پس از کسب اطلاع از اینکه فردی قصد وارد کردن موادمخدر از استان البرز و فروش آن را در شهرستان تاکستان را دارد بلافاصله موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع وارد عمل شدند، افزود: این ماموران موفق شدند با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان تاکستان، خودروی متهم را به همراه سه نفر سرنشین در محور مواصلاتی شهرستان شناسایی و آن را متوقف کردند.

خدایی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو مقدار پنج کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و چهار نفر متهم نیز در این خصوص دستگیر شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: همچنین در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مواد مخدر استان در عوارضی قزوین – زنجان، حین کنترل خودروهای عبوری و بازدید یک دستگاه اتوبوس، به یک نفر از مسافران مشکوک شدند.

وی افزود: در بازرسی از لوازم همراه این مسافر مقدار یک کیلو و ۸۸۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و وی را دستگیر و پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی کردند.

منبع: ناجا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار