کشف بیش از ۷ کیلو گرم مواد مخدر در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155785
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱:۴۴
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد
شاخص : رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 7 کیلو و 500 گرم مواد مخدر  شهرستان قزوین خبر داد.

سرهنگ بیژن خدایی رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، کشف ۷ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر  شهرستان قزوین خبر داد.

وی افزود:ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موا مخدر استان در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و برخورد قاطعانه با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از قاچاق و انتقال مقادیری موادمخدر به استان از طریق یک قاچاقچی مطلع شدند.

این مقام انتظامی در این خصوص بیان کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر پس از بررسی های لازم در خصوص نحوه و زمان انتقال مواد مخدر بلافاصله محور های ورودی استان با انجام طرح ایست و بازرسی به کنترل خودروهای عبوری پرداختند .

وی افزود: با گسترش چتر اطلاعاتی و در بررسی های لازم ماموران مشخص شد قاچاقچی مواد حین برگشت به قزوین در جاده قدیم “کرج – قزوین” در محدوده شهرستان “البرز” خودروی “پیکان ” حامل مواد مخدر را شناسایی و توقیف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اضافه کرد: در این اقدام ماموران، راننده سواری پیکان دستگیر و در بازرسی از خودرو مقدار ۷ کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

سرهنگ خدایی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به مقر پلیس با تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار