کشف دام قاچاق و دستگیری سارق مغازه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 188882
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲:۲۶
اخبار پلیس قزوین؛
شاخص : 6راس دام قاچاق در بوئین زهرا کشف شد و سارق حرفه ای در تاکستان به دام افتاد.

به گزارش شاخص، سرهنگ حسین علیان نژادی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق ماموران انتظامی “پاسگاه شهرستانک” حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محور مواصلاتی به ۲ دستگاه خودرو “نیسان وانت”مشکوک و آنها را برای بازرسی متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی از مدارک مشخص شد هر ۲ راننده فاقد مجوز حمل دام بوده و در بازرسی های انجام شده از خودروهای مورد نظر ۶ راس دام (گوساله) قاچاق کشف شد.

علیان نژادی با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع تحویل داده شدند گفت: بر اساس اعلام کارشناسان، ارزش تقریبی دام های مکشوفه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بر آورد شده است.

دستگیری سارق مغازه با خودروی سرقتی در تاکستان

سرهنگ کوروش عزیزی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر روئیت یک سارق مغازه داخل یک دستگاه خودروی سواری “پراید” ماموران انتظامی شهرستان بلافاصله به محل اعلامی اعزام که با حضور ماموران خودروی مورد نظر از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان افزود: پس از هماهنگی با مرکز پیام و انجام اقدامات لازم توسط ماموران خودروی مورد نظر در سطح شهر توقیف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد که طی بررسی مدارک خودروی مورد استفاده سارق مشخص شد این خودرو در استان “زنجان” سرقت شده است.

عزیزی در پایان با اشاره به این که متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار