کشف میلیاردی سیگار خارجی قاچاق در استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146200
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان خبر داد
شاخص : فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از کشف 218 هزار نخ انواع سیگار قاچاق خارجی در بازرسی از یک دستگاه خودرو «سمند»در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فراهانی فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از کشف ۲۱۸ هزار نخ انواع سیگار قاچاق خارجی در بازرسی از یک دستگاه خودرو سمند در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و مقابله با فعالیت های مجرمانه ناامن کنندگان اقتصاد کشور، ماموران یگان امداد این فرماندهی حین گشت زنی درجاده قدیم تاکستان به ابهر به یک دستگاه خودرو سمند با دو سرنشین مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی ماموران از خودرو ۲۱۸ هزار نخ انواع سیگار خارجی قاچاق کشف و دو نفر در این خصوص دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان با اشاره به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی کالای قاچاق کشف شده برابر اعلام کارشناسان اضافه کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

فراهانی در پایان از شهروندان درخواست کرد: در صورت اطلاع از هرگونه قاچاق کالا و مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار