کشف کالای خارجی قاچاق ۳۰ میلیاردی در استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 151350
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
فرمانده انتظامی قزوین خبر داد
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف کالای خارجی قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال در یک عملیات پلیسی در شهرستان بویین زهرا خبر داد.

سردار مهدی محمودی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان “بوئین زهرا” با انجام اقدامات اطلاعاتی از دپوی مقایر زیادی کالای قاچاق خارجی در یکی از شرکت های تولیدی در این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: این ماموران پس از اطمینان از صحت خبر با هماهنگی قضائی درقالب یک تیم عملیاتی وارد شرکت و محل نگهداری دپوی کالا شده و در بازرسی از انباری این شرکت تعداد ۳۲۵ کارتن لوازم آرایشی قاچاق جمعا به تعداد ۱۵۵ هزار و ۶۰۰ قلم لوازم آرایشی خارجی قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به دستگیری یک نفر در این ماموریت، اضافه کرد: ارزش ریالی کالای مکشوفه برابر برآورد اولیه کارشناسان ۳۰ میلیارد ریال براورد شده است.

سردار محمودی تصریح کرد: برنامه ریزی همدلی و هم افزایی دستگاه های مرتبط در مبارزه با قاچاق کالا قطعا اثرات مثبتی را در جامعه در بر خواهد داشت.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به این اینکه مبارزه با کالای قاچاق یکی از ماموریت ها و اولویت های مهم فرمانده انتظامی استان قزوین است خاطر نشان کرد: این فرماندهی در اجرای منویات “معظم له” با تمام توان و اهتمام ویژه به مبارزه جدی با این پدیده شوم اقتصادی پرداخته است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار