کشف کالای قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 124053
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
ریيس پليس آگاهی استان خبرداد
شاخص : ریيس پليس آگاهی استان از کشف کشف کالای قاچاق به ارزش 100 ميليون ريال در قزوين خبر داد.

سرهنگ آرش مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا وارز در حین گشت‌زنی در عوارضی آزادراه قزوین- زنجان به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک وخودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی ماموران از خودرو تعداد ۱۵۲ جفت کفش خارجی قاچاق کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

رییس پلیس آگاهی استان با اشاره به ارزش ۱۰۰ میلیون ریالی کالای قاچاق مکشوفه تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

کشف ۱۱هزار لیترسوخت قاچاق در آبگرم

فرمانده انتظامی شهرستان آوج از کشف ۱۱ هزار لیتر سوخت گازوئیل خارج از شیکه توزیع مجاز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ منصور خدایی در تشریح این خبر اظهار کرد: در جریان اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و سوخت ماموران انتظامی بخش آبگرم از حمل مقادیری سوخت قاچاق توسط یک دستگاه کامیون ایسوز از طریق منابع مردمی مطلع شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران با رعایت نکات انتظامی و ایمنی و علائم هشدار دهنده و اسقرار در محور آوج به قزوین در خیایان اصلی آبگرم کامیون را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آوج افزود : ماموران در بازرسی از این کامیون ۱۱ هزار لیتر سوخت گازوئیل خارج از شبکه توزیع مجاز کشف کردند.

وی در پایان با اشاره به ارزش ۱۳۲ میلیون ریالی  سوخت قاچاق کشف شده تصریح کرد: در این رابطه کامیون توقیف و سوخت تحویل شرکت نفت و متهم با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار