کشف گوشت فاسد در ۲ رستوران سنتی و بین راهی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 165545
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱:۱۲
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خبر داد
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از گشت مشترک این اداره کل با دستگاه های نظارتی در طرح سراسری ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.

محمود احمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از گشت مشترک این اداره کل با دستگاه‌های نظارتی در طرح سراسری ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی افزود: در طرح سراسری ضیافت  اداره تعزیرات به همراه دستگاه‌های نظارتی از قبیل سازمان صنعت معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی ،دامپزشکی ،سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و… به بازارهای اصلی عرضه کننده کالا و همچنین مراکز اقامتی بین راهی بعنوان گشت مشترک اعزام شدند.
این مسوول عنوان کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده از واحد های صنفی ۵ مورد تخلف گرانفروشی و ۶ مورد تخلف کم فروشی محرز گردید.

احمدی اضافه کرد:همچنین از واحدهای اقامتی و رفاهی بین راهی دربزرگراه قزوین – تهران ،قزوین –رشت و قزوین زنجان که در ماه مبارک رمضان مجاز به ارائه خدمات به مسافرین می باشند بازرسی به عمل آمد که ۲ مورد تخلف بهداشتی و یک مورد تخلف دامپزشکی محرز گردید.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین تصریح کرد: در این بازدیدها مقادیری گوشت منجمد با عدم رعایت شرایط انجماد و فریز شدن در یکی از رستوران‌ها بین راهی کشف و معدوم گردید و پرونده متخلفین جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین ارسال گردید.

احمدی در انتها افزود : پرونده‌هایی که در طرح سراسری ضیافت تشکیل و به این اداره کل ارجاع می گردند خارج از نوبت و در اسرع وقت رسیگی می شوند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار