کشف یک کیلو‌گرم هروئین در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 111421
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۴۹
شاخص : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین با دستگیری یک سوداگر مرگ در این استان خبر داد.

به گزارش شاخص : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین با دستگیری یک سوداگر مرگ در استان قزوین خبر داد و اظهار کرد: مأموران پلیس مواد مخدر استان قزوین در ایست و بازرسی عوارضی اتوبان قزوین – زنجان به یک دستگاه خودروی تاکسی سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو، مواد مخدر به مقدار یک کیلو گرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود را کشف کردند و متهمان پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

قلی‌پور در پایان تأکید کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی‌بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس امری ضروری است و همکاری‌های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با مأموران پلیس تداوم یابد و از طریق ارائه گزارشات شهروندان درباره اقدامات افراد سودجو از طریق تلفن ۱۱۰، بستر گسترش این پدیده شوم در سطح جامعه از بین رفته و محیطی ناامن‌تر از گذشته، برای فعالیت‌های شوم و نابهنجار سوداگران مرگ فراهم شود.

 

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار